بازدید استارتاپی‌ها از مناطق زلزله‌زده

با هدف ابراز همدردی و شناسایی ظرفیت ورود استارتاپ‌ها برای حل مشکلات زلزله‌زدگان انجام شد

0

جمعی از فعالان اکوسیستم استارتاپی که به منظور شرکت در یلدای کارآفرینان استارتاپی کرمانشاه، به این استان سفر کرده بودند، در شهر سرپل ذهاب حضور پیدا کرده و از مناطق زلزله‌زده بازدید کردند. آن‌ها با حضور در چادرها از نزدیک با مردم شهر سرپل ذهاب دیدار و ضمن ابراز همدردی مشکلات و نیازهای آنان را جویا شدند.

روز جمعه اول دیماه جمعی از فعالان استارتاپی با حضور در شهر سرپل ذهاب با مردم زلزله‌زده دیدار و ابراز همدردی کردند. به گزارش شنبه‌پرس جمعی از فعالان اکوسیستم استارتاپی که به منظور شرکت در یلدای کارآفرینان استارتاپی کرمانشاه، به این استان سفر کرده بودند، در شهر سرپل ذهاب حضور پیدا کرده و از مناطق زلزله‌زده بازدید کردند. آن‌ها با حضور در چادرها از نزدیک با مردم شهر سرپل ذهاب دیدار و ضمن ابراز همدردی مشکلات و نیازهای آنان را جویا شدند. با توجه به آلودگی آب اشامیدنی مناطق زلزله‌زده در این سفر تعداد 1500 ست، کیت شمارش میکروب خطرناک آب با نام “میکروب چک”، محصول شرکت‌ دانش بنیان زیست کاوش به ارزش 30 میلیون تومان به زلزله‌زدگان اهدا شد.

همچنین در این سفر مشکلات و نیازهای مردم سرپل ذهاب بررسی شد تا در آینده نزدیک با همفکری فعالان استارتاپی ظرفیت ورود استارتاپ ها برای حل پاره ای از مشکلات زلزله‌زدگان بررسی شود. این هیات در یادمان شهدای مرصاد نیز حضور پیدا کرده و به شهدای عملیات مرصاد ادای احترام کردند.

در این سفر رییس انجمن وی‌سی ایران، مدیرعامل شرکت سرآوا، مدیران استارتاپ‌های کاموا،میوه‌باکس،پروفایل، مدیرمسئول‌ هفته‌نامه شنبه، مدیر آژانس تبليغاتي باروك و جمعی دیگر از فعالان اکوسیستم استارتاپی تهران و کرمانشاه حضور داشتند.

[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”بازدید استارتاپی ها از مناطق زلزله زده”]

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.