همکاری تاکسی‌های آنلاین با تاکسی‌چی خوب نیست!

گلایه آرمان ارباب‌زاده، مدیرعامل استارتاپ تاکسی‌چی:

1

ارباب‌زاده یکی از دلایل برهم خوردن نسبت متعارف سرمایه‌گذارن و بازدیدکنندگان عادی را گران بودن بهای ورودی نمایشگاه می‌داند که با شنیدن قیمت 30هزار تومان خیلی از افراد از بازدید اینوتکس منصرف شدند هرچند که تخفیف هم گذاشته شده بود.

تاکسی‌چی اپلیکیشن مقایسه قیمت تاکسی‌های اینترنتی است؛ آرمان ارباب‌زاده، مدیرعامل این استارتاپ توضیح می‌دهد: «با استفاده از اپلیکیشن تاکسی‌چی کاربران می‌توانند در هر شهری که هستند، قیمت تمامی تاکسی‌های اینترنتی که در آن شهر فعال هستند، را داشته باشند و مناسب‌ترین را انتخاب کنند.»

ارباب‌زاده می‌گوید که استارتاپ تاکسی‌چی یک تیم 3نفره است و از 3ماه پیش فعالیت خود را شروع کرده است. او در ادامه صحبت‌هایش به مشکلاتی که در این مدت داشته‌اند اشاره می‌کند و می‌گوید: «برخلاف انتظارات ما، همکاری تاکسی‌های آنلاین اصلا خوب نبود و برخورد خوبی با ما نداشتند. البته تاکسی‌های اینترنتی کوچک همکاری بهتری داشتند ولی مجموعه‌های بزرگتر برخورد مناسبی با ما نداشتند و هم اینکه به همدیگر اتک می‌زنند و همین کار موجب اختلال در کار ما و پایین آمدن کیفیت سرویس ما می‌شود.»

مدیرعامل تاکسی‌چی در رابطه با اینکه چرا نمایشگاه اینوتکس را برای شرکت کردن انتخاب کردند می‌گوید به دلیل اینکه موضوع این نمایشگاه شهر هوشمند است و کار ما هم در همین زمینه است، بهترین موقعیت برای حضور و معرفی ما بود. در ادامه او نظر خود در رابطه با اینوتکس 2018 را به این صورت بیان می‌کند: «بازدیدکنندگان این نمایشگاه 10درصد به منظور آشنایی با کسب‌وکارها آمده‌اند و 90درصد سرمایه‌گذارانی هستند که به منظور شناسایی موقعیت‌های خوب سرمایه‌گذاری برای بازدید آمده‌اند. به نظر من این نسبت غیرمتعارف است. تمام استارتاپ‌ها فقط به دلیل جذب سرمایه و سرمایه‌گذار در نمایشگاه حضور پیدا نکردند و مطمئنا جذب کاربر و معرفی کسب‌وکارشان هم از اهداف مهم برای حضور در نمایشگاه‌ بوده است.» ارباب‌زاده یکی از دلایل برهم خوردن نسبت متعارف سرمایه‌گذارن و بازدیدکنندگان عادی را گران بودن بهای ورودی نمایشگاه می‌داند که با شنیدن قیمت 30هزار تومان خیلی از افراد از بازدید اینوتکس منصرف شدند هرچند که تخفیف هم گذاشته شده بود.

به گفته ارباب‌زاده، تاکسی‌چی استارتاپی است که با سرمایه‌ شخصی شروع کرده‌ و فعلا قصد جذب سرمایه ندارد.

۱ دیدگاه
  1. مرکز نوروفیدبک می‌گوید

    مممنون از اخبار و مطالب به روزتون

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.