ایرانیان متخصص خارج از کشور جذب شرکت‌های پارک فناوری پردیس می‌شوند

با حمایت از طریق تامین نیمی از حقوق متقاضیان

0

فراخوان جذب متخصصان ایرانی خارج از کشور برای اشتغال در شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس،‌ در فراخوان منتشر شده توسط پایگاه پارک فناوری پردیس آمده است:‌ این پایگاه به‌عنوان یکی از اولین پایگاه‌های تخصصی در طرح «همکاری با ایرانیان متخصص و کارآفرین خارج از کشور» که تاکنون بیش از 20 طرح کسب و کار فناورانه را جذب کرده است، آمادگی خود را در خصوص جذب نیروهای متخصص ایرانی خارج از کشور در چارچوب طرح اشتغال در شرکت‌های عضو پارک، اعلام می‌کند.

مطابق اعلام این فراخوان،‌ طرح اشتغال ایرانیان متخصص خارج از کشور در شرکت­های فناور، شامل «اختصاص نیمی از حقوق متقاضیان به صورت ماهانه تا سقف 5.000.000 تومان به مدت 12 ماه» می‌شود که توسط مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری تامین اعتبار می‌گردد.

در اين فراخوان اشاره شده، تمامی شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس می‌توانند جهت همکاری در این طرح، توضیحات و راهنمایی‌های لازم را از طریق اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس و رابط پایگاهِ پارک فناوری پردیس، آقای اصلانی با شماره 76250250 داخلی 4161 دریافت کنند.

گفتنی‌ است، در چند سال اخیر، برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانیِ خارج از کشور در راستای نیل به «اهداف بلند مدت چشم‌انداز علمی»، «بهره‌گیری از ذخایر علمی و حرفه‌ای متخصصان ایرانی خارج از کشور» و «انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به داخل کشور» اجرایی شده است.

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوریِ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به همراه «پایگاه‌های تخصصی همکار» خود، مسئولیت اجرایی کردن این برنامه را برعهده دارد. دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوریِ منتخب کشور، به عنوان پایگاه‌های تخصصی همکار در این طرح فعالیت می‌کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.