ایده‌های خلاقانه استارتاپی به عرصه اجرا وارد می‌شود

شهردار کرج در پیام اینستاگرامی خود بیان کرد؛

0

علی‌اصغر کمالی‌زاده: «در آینده‌ نزدیک نشست‌های مشورتی با صاحبان کسب‌وکارهای نوین و تیم‌های استارتاپی کرج ترتیب خواهیم داد و ایده‌های خلاقانه جوانان را به میدان عمل و عرصه اجرا وارد خواهیم کرد.»

به تازگی توجه مدیران دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در شهرها و استان‌های مختلف به اکوسیستم استارتاپی جلب شده و به دنبال حمایت از فعالان این اکوسیستم و بهره‌بردن از راه‌حل‌های آنها برای مشکلات موجود هستند. با توجه به اثری که نگاه حمایتی مدیران نهادهای مختلف می‌تواند در روند انجام کسب‌وکار و نتیجه فعالیت‌ استارتاپ‌ها در اکوسیستم ایران دارد، می‌توان گفت اتفاق بسیار مهمی در حال رخ دادن است و اگر به شیوه صحیح و مطابق با نیازهای واقعی اکوسیستم و استارتاپ‌ها انجام شود،‌ نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت.

علی‌اصغر کمالی‌زاده، شهردار کرج که به تازگی این مسئولیت را به دست گرفته نیز یکی از مدیران علاقمند به ایده‌های خلاقانه جوانان استارتاپی کرج است که در بازدید و آشنایی با خانه استارتاپ کرج قول وارد کردن ایده‌های استارتاپی جوانان کرج به عرصه اجرا را داده است.

 

متنی که علی اصغر کمالی‌زاده، شهردار کرج بعد از آشنایی با خانه استارتاپ کرچ در اینستاگرام خود منتشر کرده به این شرح است:

حکمروایی هوشمند در کلان‌شهر کرج، رویکردی است که با خلاقیت تلازم دارد و کشف استعدادها و خلاقیت‌های نهفته در لایه‌های شهر می‌تواند این رویکرد نوین در اداره شهر را یاری کند.

حضور در غرفه‌ خانه استارتاپ در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی استان البرز و فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و متوسط این استان، لحظات لذت‌بخشی بود.

به عنوان جوان‌ترین شهردار کرج، شنیدن ایده‌ها و نظرات جوانان این شهر را نه تنها وظیفه‌ خود بلکه اتفاقی شیرین می‌دانم؛ باید جوان کرجی اثرگذاری بر اداره‌ شهر خود را تجربه کند تا احساس تعلق به محل زندگی در وجودش پرورش یابد.

ان‌شاالله در آینده‌ نزدیک نشست‌های مشورتی با صاحبان کسب‌وکارهای نوین و تیم‌های استارتاپی کرج را ترتیب خواهیم داد و ایده‌های خلاقانه جوانان را به میدان عمل و عرصه اجرا وارد خواهیم کرد.

یقین دارم نیروی جوانی و استعداد آمیخته با احساس تعلق به شهر کرج، می‌تواند بسیاری از مشکلات شهر را در کمترین زمان ممکن از میان بردارد.

باید شهر کرج را به شهری خلاق و دارای اقتصاد مبتنی بر کسب‌وکارهای نوپا و سرآمد در حوزه حکمروایی هوشمند تبدیل کنیم تا مسیر پیوستن به شبکه شهرهای خلاق جهانی را هموار گردانیم و به عنوان مرکز استان علم و فناوری، پایتخت فعالیت استارتاپی کشور عزیزمان باشیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.