اپلیکیشن بیپر، دسترسی همزمان به ۱۵ پیام‌رسان را فراهم می‌کند

0

اپلیکیشن «بیپر» یک برنامه جدید است که 15 سیستم چت را به یک صندوق ورودی یکپارچه وارد می کند. در فهرست این پلتفرم‌ها نام تلگرام و واتساپ و آی‌مسیج و توییتر و اینستاگرام دیده می‌شود.

در وب‌سایت بیپر فهرست کامل برنامه‌هایی که این سرویس از آنها پشتیبانی می‌کند، منتشر شده است. به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد هر چند هفته یکبار اپلیکیشن‌های جدیدی به فهرست خود اضافه کند.

این برنامه از اریک میگیکوفسکی ، بنیانگذار Pebble تهیه شده است و تعداد شبکه های پیام‌رسان پشتیبانی شده بسیار چشمگیر است.

وب‌سایت رسمی بیپر اعلام می‌کند برای استفاده از این اپلیکیشن که در ابتدا با تام نواچت (NovaChat) شناخته می‌شد، باید ماهانه ۱۰ دلار پرداخت کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهد بیپر با محبوب‌ترین پلتفرم‌های پیام‌رسانی دنیا نظیر واتساپ و سیگنال و تلگرام و اسلک و توییتر و دیسکورد و اینستاگرام و فیسبوک مسنجر سازگاری دارد؛ بااین‌حال جالب‌ترین نکته درباره‌ی بیپر، پشتیبانی این اپلیکیشن از آی‌مسیج اپل (Apple iMessage) است.

هدف کوتاه‌مدت بیپر این است که چت کردن با بقیه در چندین اپلیکیشن پیام‌رسان را به کار بسیار ساده‌تری تبدیل کند؛ بااین‌حال میجیکوفسکی می‌گوید امیدوار است درنهایت همه‌ی کاربران به‌جای اینکه از Matrix به‌عنوان پلی در بین سرویس‌ها استفاده کنند، برای چت کردن با دوستان و همکاران خود سراغ استفاده از خودِ این پلتفرم بروند. میجیکوفسکی می‌گوید دو سال است از بیپر به‌عنوان اپلیکیشن پیش‌فرض خود برای چت کردن استفاده می‌‌کند؛ این درحالی است که به‌نظر می‌رسد بیپر فعلا به‌صورت گسترده در دسترس قرار ندارد. بیپر می‌گوید کاربران علاقه‌مند برای دسترسی به این اپلیکیشن باید فرم خاصی را پر کنند تا بعدا دعوت‌نامه دریافت کنند.

براساس اعلام رسمی، فهرست سرویس‌های تحت پشتیبانی بیپر شامل WhatsApp و Facebook Messenger و iMessage و (Android Messages (SMS و Telegram و Twitter و Slack و Hangouts و Instagram و Skype و IRC و Matrix و Discord و Signal و Beeper Network می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.