اولین یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان برگزار شد

بچه‌های استارتاپی لرستان میزبان تبسم لیطفی و سجاد چاری‌پور بودند

0

 این رویداد برای اولین بار در استان لرستان به همت همفکر لرستان و با همکاری اتاق بازرگانی این استان روز پنجشنبه 30 آذر برگزار شد.

یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان رای اولین بار در استان لرستان به همت همفکر لرستان و با همکاری اتاق بازرگانی این استان روز پنجشنبه 30 آذر  در سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد.

به گفته سینا حیدری طراح و توسعه دهنده وب و از فعالان استارتاپی و کارآفرینی لرستان، امسال برای اولین بار خانواده کارآفرینان استارتاپی لرستان در فضایی دوستانه و فارغ از رقابت‌های روزمره گرد هم آمدند و از بیم‌ها و امیدهایشان برای سال 97، از مشکلاتی که پشت سر گذاشتند و از آینده پیشرو صحبت کردند.
در این رویداد چندین تیم استارتاپی، جمعی از کارآفرینان، صاحبان ایده، طراحان و برنامه‌نویسان، سرمایه‌گذارها و واحدهای فناور و فعالان اکوسیستم و دانشجویان حضور داشتند و به صحبت و گفتگو با هم پرداختند. در ابتدای رویداد دکتر حسین سلاح‌ورزی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس اتاق بازرگانی لرستان از تشکیل دو تشکل حمایتی برای کارآفرینان و همچنین صندوق سرمایه‌گذاری کارآفرینان خبر داد و اظهار امیدواری کرد این اقدامات در راستای بهبود فضای کسب و کاری استان لرستان خواهد بود. یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان پذیرای دو مهمان ویژه بود: تبسم لطیفی بنیانگذار استارتاپ مامان‌پز و سجاد چاری‌پور موسس استارتاپ pay.ir
تبسم لطیفی متولد خرم‌آباد است که استارتاپ او به عنوان یکی از کسب‌وکارهای نوپای موفق است که در سال‌های اخیر از دل رویدادهای کارآفرینی بیرون آمده است. لطیفی به توضیح مدل کسب‌وکار مامان‌پز و شناسایی فرصت‌ها و راه‌حل‌های مناسب برای آن و چالش‌های مختلفی که برای راه‌اندازی و ادامه استارتاپش یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و از تجربیاتش برای شرکت‌کنندگان سخن گفت.

چاری‌پور هم  که دیگر مهمان ویژه برنامه بود متولد خرم‌آباد است. او به چالش‌های موجود در حوزه فین‌تک اشاره کرد و در ادامه به معرفی استارتاپش پرداخت. در پنل پرسش و پاسخ برنامه نیز شرکت‌کنندگان سوالات خود را از مهمانان ویژه برنامه پرسیدند. در قسمت پایانی برنامه با حضور محمد خاکی و احسان ناصر به نمایندگی از اتاق بازرگانی و سینا حیدری به نمایندگی از همفکر لرستان طی مراسمی از مهمان‌های ویژه رویداد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.