اولین رویداد استارتاپ مسجدمحور برگزار شد

با انتخاب ایده‌های شاخص در بخش‌های بازی و اپلیکیشن

0

در این مراسم از بین ۳۰ ایده شاخص در حوزه بازی و اپلیکیشن ویژه مخاطب کودک و نوجوان، هیات داوران به ۳ ایده برتر در زمینه بازی و ۳ ایده در زمینه نرم‌افزار جوایزی اهدا کرد. در این دوره، حدود ۱۵۰ نفر در قالب ۵۰ تیم ۳ نفره به رقابت پرداختند

مراسم اختتامیه اولین رویداد استارتاپی مسجدمحور توسط سازمان فضای مجازی سراج در مسجد امام صادق تهران برگزار شد. این رویداد که از روز چهارشنبه ۳۱ مردادماه همزمان با عید سعید قربان شروع شده بود، بعد از گذشت سه روز رقابت بین ۱۵۰ نفر از ایده‌پردازان فعالان حوزه بازی و اپلیکیشن، به پایان رسید.

در این مراسم از بین ۳۰ ایده شاخص در حوزه بازی و اپلیکیشن ویژه مخاطب کودک و نوجوان، هیات داوران به ۳ ایده برتر در زمینه بازی و ۳ ایده در زمینه نرم‌افزار جوایزی اهدا کرد. در این دوره، حدود ۱۵۰ نفر در قالب ۵۰ تیم ۳ نفره به رقابت پرداختند و در ابتدا ۱۰۰ ایده به این رویداد ارائه شد.

افتتاحیه اولین رویداد سه روزه رقابتی آموزشی مسجد محور (بازی و نرم‌افزار تلفن همراه) همزمان با عید سعید قربان در سالن اجتماعات مسجد اعظم امام صادق (ع) در میدان فلسطین برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها در ادامه مجموعه همایش‌های «فصل وصل» با هدف ایده‌پردازی، طراحی و تولید محصولات ویژه مخاطب کودک و نوجوان با رویکرد سرگرمی آموزشی برپا شد و محوریت ایده‌های ارائه شده براساس بیانات رهبری درباره کودک و نوجوان با عناوین خردورزی، خودباوری، همت بلند و امید به آینده و نیز در غالب معنوی، فردی، علمی و اجتماعی بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.