اولین دوره نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن با نام Appex برگزار می‌شود

0

شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن، اعلام کرد که ثبت نام اپلیکیشن ها برای حضور در این نمایشگاه از امروز 15 آذر آغاز می‌شود.

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن با نام Appex با هدف فرهنگسازی اقتصاد دیجیتال و حمایت از تولیدات ایران‌ساخت در تاریخ 9 الی 12 بهمن ماه 1400 به صورت «فیزیکی» در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران با حضور کسب‌و‌کار‌های برتر، فعالان و علاقه مندان این حوزه برگزار می‌شود.

آن دسته از متقاضیان کسب‌وکارهای آنلاین که تمایل دارند در اولین دوره این نمایشگاه حضور داشته باشند، می‌توانند از تاریخ 15 آذر ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت رسمی Appex به نشانی  appex.ir ثبت نام کنند.

در اولین دوره نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن ها ، کسب‌وکارهای نوپا، توسعه دهندگان، شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران خطر پذیر، کسب‌وکار‌های مجازی، سرمایه‌گذارن فرشته‌خو ، اپراتور های تلفن همراه، تبلیغات دیجیتال، شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، فعالان فین‌تک و …. می‌توانند حضور داشته باشند.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Appex به ادرس www.appex.ir مراجعه فرمایید و یا اخبار اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن را با هشتگ #appex 2022 دنبال کنید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.