‎حضور اندک استارتاپ ها آغاز یک حرکت بزرگ است

مجید حسینی نژاد هنگام رای دادن در اتاق بازرگانی تهران:

1

این اولین حضور ما در اتاق است و‌ نقطه شروعی است برای ورود استارتاپ‌ها به اتاق‌های بازرگانی در سرتاسر کشور و این امر مستلزم زمان است که بتوانیم از ظرفیت‌های اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی استفاده کنیم و این امکانات و ظرفیت‌های قانونی را برای توسعه اکوسیستم استارتاپی ایران به کار ببندیم.

مجید حسینی نژاد با حضور در محل انتخابات اتاق بازرگانی تهران در انتخابات اتاق شرکت کرد.

‎حسینی نژاد در گفتگو با خبرنگار شنبه پرس در مورد پیش بینی اش از انتخابات گفت: من و تعدادی از دوستان استارتاپی در این دوره در قالب ائتلاف فردا در انتخابات شرکت کردیم و‌پیش بینی من این است که با اکثریت آرا این ائتلاف پیروز انتخابات خواهد شد.

حسینی نژاد افزود: در خصوص رای استارتاپی ها تعداد کسانی که در اکوسیستم استارتاپی دارای کارت بازرگانی هستند و حق رای دارند،تعدادشان کم است اما این دوره شروع یک حرکت بزرگ برای ورود استارتاپ ها به اتاق بازرگانی و اقتصاد سنتی ایران است.
بنیان گذار علی بابا در پاسخ این سوال که در صورت موفقیت چه اقدامات و اتفاقاتی برای استارتاپ ها رقم خواهید زد گفت: این اولین حضور ما در اتاق است و‌نقطه شروعی است برای ورود استارتاپ ها به اتاق های بازرگانی در سرتاسر کشور و این امر مستلزم زمان است که بتوانیم از ظرفیت های اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی استفاده کنیم و این امکانات و ظرفیت های قانونی را برای توسعه اکوسیستم استارتاپی ایران به کار ببندیم.

گفتنی است انتخابات اتاق های بازرگانی از صبح امروز ۱۱ اسفند آغاز شده و ساعت ۱۸ به پایان می رسد. هتل لاله تهران محل اخذ آرا استان تهران است و‌کسانی که دارای کارت بازرگانی باشند می توانند در این انتخابات شرکت کنند.

۱ دیدگاه
  1. انتشارات خیلی سبز می‌گوید

    حضور استارتاپ ها در اتاق بازرگانی حتما برای آینده استارتاپ ها در ایران موثر است.
    انتشارات خیلی سبز

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.