امضای تفاهم‌نامه‌ بین اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی و وزارت بهداشت

ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری‌های دوجانبه در بخش ساماندهی و تسهیل فرآیند فعالیت استارتاپ‌ها بخشی از این تفاهم است

0

به منظور ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری‌های دوجانبه در بخش ساماندهی و تسهیل فرآیند فعالیت کسب و کارهای نوپا حوزه سلامت تفاهم‌نامه‌ای بین اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی و وزارت بهداشت و آموزش عالی امضاء گردید.

صبح امروز سه شنبه یازدهم اردیبهشت، به منظور ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری‌های دوجانبه در بخش ساماندهی و تسهیل فرآیند فعالیت کسب و کارهای نوپا حوزه سلامت تفاهم‌نامه‌ای بین اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی و وزارت بهداشت و آموزش عالی امضاء گردید.
بر اساس مفاد این تفاهمنامه که توسط دکتر ایازی معاون اجتماعی وزیر بهداشت و مهندس محمد کرمی رئیس اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی امضاء گردید، بزودی کارگروه مشترکی موانع پیش روی استارتاپ‌های حوزه سلامت را شناسایی و در راستای رفع آن تلاش خود را آغاز خواهند نمود.
همکاری مشترک در حوزه‌های کاری مانند شناسایی کسب و کارهای نوپا حوزه سلامت در کشور، تدوین آئین‌نامه‌ها، سالم سازی فضای محتوایی کسب و کارهای اینترنتی حوزه سلامت، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به کسب و کارهای سنتی حوزه سلامت و پزشکان جهت ارائه خدمات آنلاین به مخاطبین، برگزاری همایش‌های آموزشی به صورت مشترک برای فعالین حوزه سلامت در سطح کشور و … مورد توافق قرار گرفت که تمامی این موارد بخش‌هایی از این تفاهمنامه هستند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.