ال‌جی رسما از بازار گوشی‌های هوشمند خداحافظی می‌کند

0

ال جی اخیراً اظهاراتی کرده است که از تجارت تلفن فاصله می‌گیرد. این بدان معناست که تولید و فروش در حال متوقف شدن است زیرا سایر غول فناوری کره جنوبی بیشتر بر روی راه حل B2B، اینترنت اشیا (IoT) و وسایل نقلیه الکتریکی (EV) تمرکز خواهند کرد. مدیران ال جی تصمیمی اتخاذ کرده و صحبت کرده‌اند که واحد تجاری تلفن همراه در حال بسته شدن است.

ال‌جی در زمینه های رشد مانند دستگاه های متصل‌، خانه‌های هوشمند، هوش مصنوعی، رباتیک و وسایل نقلیه الکتریکی بیشتر کار خواهد کرد. خدمات، سیستم عامل‌ها و سایر راه حل‌های تجارت به کسب‌و‌کار در ماه‌ها و سال‌های آینده تمرکز بیشتری خواهند داشت.

طبق گفته ال‌جی، دستگاه‌های موبایلی که بخشی از خط تولید فعلی شما هستند همچنان برای فروش خواهند بود. به روزرسانی‌های نرم افزار و پشتیبانی خدمات مشتری (برخلاف گزارش قبلی) تا یک دوره زمانی ارائه می‌شوند، اما به مناطق مختلف بستگی دارند.
تعطیل شدن مشاغل تلفن همراه به آهستگی انجام می‌شود. ای‌جی در تمام مدت اختتامیه به همکاری مشترک با شرکای تجاری و فروشندگان ادامه خواهد داد. کارکنان تحت تأثیر کره جنوبی هنوز جزئیاتی درباره سرنوشت خود دریافت نکرده‌اند، اما آنها به واحدهای مختلف منتقل خواهند شد.

ال‌جی مصمم است که به استفاده از تخصص خود در تجارت موبایل ادامه دهد. این فناوری، فناوری‌های مربوط به تلفن همراه را توسعه می‌دهد که می‌تواند به سود بسیاری از شرکت‌ها و میلیون‌ها نفر باشد. ال جی گفت که در حال بررسی 6G است.

عملیات و فناوری‌های تلفن همراه همچنان برای محصولات آینده و موجود ال جی اعمال می‌شوند. انتظار می‌رود این واحد در تاریخ 31 ژوئیه تعطیل شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.