اسنپ ​​پس از دو برابر شدن در چهار ماه، ارزش بازار 100 میلیارد دلاری را کسب می‌کند

0

اسنپ برای اولین بار پس از افزایش مصرف، ارزش بازار $ 100 میلیارد دلار را به دست آورد و بازار پررونق تبلیغات دیجیتالی سهام رسانه‌های اجتماعی را در سال جاری افزایش داد.

مالک Snapchat روز دوشنبه پس از صعودی شدن مورگان استنلی، تا 3 درصد افزایش یافت و گفت که برای رشد سریعتر از حد انتظار در تعامل، درآمد و سودآوری آماده است. سهام بعداً در میان فروش گسترده سهام شرکت‌های فناوری از سود خود دست کشید. اسنپ روز دوشنبه 3.2٪ بسته شد، اما سهام از ماه اکتبر بیش از دو برابر شده است.

شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی در حالی‌که مصرف کنندگان در خانه بیشتر وقت خود را در سیستم عامل خود صرف کرده و هزینه تبلیغات دیجیتال را کاهش داده‌اند نسبت به افت اولیه در سال گذشته، شاهد افزایش درآمد خود بوده اند. کاربران فعال روزانه اسنپ در سه ماهه چهارم به 265 میلیون نفر افزایش یافته اند که 22 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل است. شرکت مستقر در سانتا مونیکا پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی از رشد 46 درصدی سال 2020 سرعت بیشتری خواهد گرفت.

برایان نوواک ، تحلیلگر مورگان استنلی، در یك یادداشت تحقیقاتی نوشت، درآمد اسنپ به لطف محصولاتی مانند Discover ، Maps و Spotlight فضای زیادی برای رشد دارد، و رتبه خود را از وزن برابر به وزن بیش از حد افزایش می‌دهد. نواک گفت که در اولین روز سرمایه گذار خود در روز سه‌شنبه به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های اسنپ برای کسب درآمد از این محصولات است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.