اسنپ: قطعا در کرمان فعالیت خود را آغاز خواهیم کرد!

آخرین موضع‌گیری اسنپ پس از حمله به دفتر آن در کرمان

1

«جمعیتی نزدیک 150 نفر از معترضین، در ابتدا مقابل دفتر تجمع کرده و پس از آن با شکستن در شیشه‌ای به داخل دفتر حمله و اقدام به تخریب و آسیب رساندن به اموال و پرسنل دفتر کردند. تمام پرسنل اسنپ از جوانان بومی شهر کرمان بودند که توسط همشهریان خود مورد حمله قرار گرفته‌اند. یک نفر از ناحیه سر و دونفر از ناحیه دست دچار شکستگی شدند. ولی وضعیت آنها خوب و روبه بهبود است.»

دفتر اسنپ در شهر کرمان که به تازگی شروع به کار کرده بود، قبل از راه‌اندازی سرویس تاکسی آنلاین خود در این شهر، دیروز توسط تعدادی از کسانی که گفته می‌شود از آژانس‌داران این شهر بوده‌اند تخریب و تقریبا تمام پرسنل آن مصدوم شدند. روابط عمومی اسنپ در این رابطه به شنبه‌پرس می‌گوید: «جمعیتی نزدیک 150 نفر از معترضین، در ابتدا مقابل دفتر تجمع کرده و پس از آن با شکستن در شیشه‌ای به داخل دفتر حمله و اقدام به تخریب و آسیب رساندن به اموال و پرسنل دفتر کردند. تمام پرسنل اسنپ از جوانان بومی شهر کرمان بودند که توسط همشهریان خود مورد حمله قرار گرفته‌اند. یک نفر از ناحیه سر و دونفر از ناحیه دست دچار شکستگی شدند. ولی وضعیت آنها خوب و روبه بهبود است.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس و به گفته روابط عمومی اسنپ، دیروز پلیس در محل حضور داشته و تشکیل پرونده شده است. اسنپ اعلام کرده ودر جهت دفاع از حقوق پرسنل خود، قطعا پیگیری‌های لازم و قانونی را انجام خواهد داد.  اسنپ گفته این اولین بار نیست که برای ورود به یک شهر جدید با اعتراض روبرو می‌شوند ولی هرگز اعتراضی به این شکل و با این شدت نداشته‌اند. با این حال مسئولان اسنپ به شنبه‌پرس گفته اند که قطعا در این شهر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

در پایان روابط عمومی اسنپ اشاره می‌کند: «ما هنوز مطمئن نیستیم که این اعتراضات از جانب چه ارگان یا نهادی بوده است. در حال تنظیم بیانیه‌ای هستیم که تمام جزئیات در آن وجود دارد و امروز منتشر خواهد شد.»

 

۱ دیدگاه
  1. Iraj eshaghi می‌گوید

    خدا لعنت کند کسانی را که به اموال مردم آسیب می زنند اینکار حق الناس است و خدا حق الناس را نمی بخشد و در دنیا و آخرت تقاص شأن را می دهد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.