از سندباکس بانکی فینووا رونمایی می‌شود

0

فناوری اطلاعات در دنیای امروز به عنوان یکی از ضروریات زندگی بشر به شمار می‌آید. همچنین نیاز به برنامه‌نویسی‌های کاربردی در این زمینه بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین به جهت توسعه برنامه‌های فارسی با هدف تجاری‌سازی ایده‌های تخصصی در حوزه فین‌تک و ورود به بازار کار افراد توانمند و مستعد در این حوزه، ضرورت جذب این استعدادها به عنوان یک وظیفه ملی بر عهده ذینفعان این صنعت است. در این راستا، فینووا میزبان ماراتن تخصصی فین‌تک در آذر ماه 96 است.

جوایز این رویداد بزرگ و تخصصی به ترتیب برای تیم اول ۲۰ میلیون تومان، تیم دوم ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم ۵ میلیون تومان است.

این رویداد در 29 آبان آغاز می‌شود و در مدت 16 روز شاهد رقابت و نوآوری شرکت‌کنندگان است. 4 روز نخست این رویداد به رقابت، آموزش و ایده‌پردازی اختصاص دارد. پس از آن تیم‌ها به مدت 2 روز به ساخت محصول می‌پردازند و در این مدت از مشاوره مربیان باتجربه بهره‌مند می‌شوند. تیم‌ها در روزهای پنجم و ششم رویداد دوره‌های آموزشی و منتورینگ را پشت سر می‌گذارند و از روز هفتم تا سیزدهم رویداد جهت ارائه یک MVP، به فعالیت و توسعه محصول خود ادامه خواهند داد. روز پایانی این رویداد یعنی 14 آذرماه زمان داوری و اعلام برندگان است. گفتنی است این رویداد از سوی فینووا برگزار می‌شود و در آن قرار است برای اولین‌بار از سندباکس بانکی فینوتک رونمایی شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۴۲۷۱۹۰۰۲-021 تماس بگیرند. جوایز این رویداد بزرگ و تخصصی به ترتیب برای تیم اول ۲۰ میلیون تومان، تیم دوم ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم ۵ میلیون تومان است. همچنین تیم‌های برتر از فرصت سرمایه‌گذاری و توسعه محصول خود پس از رویداد بهره‌مند خواهند شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.