ابر آروان، بستری برای اکوسیستم ابری کشور

رویداد سوار ابرها، در ۲۷ بهمن ماه در سال رویال هال تهران، هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

0

روایت ابری ابرآوران با ابرهایی که صحنه را می‌پوشاندند شروع شد و در ادامه نیز هر یک از مدیران این مجموعه روایت خود را در قالب داستان‌هایی جذاب با فیلم‌ها و عکس‌های سرگرم‌کننده و در عین حال سمبلیک ارائه دادند.

ابر آروان در سوار ابرهای ۹۸، از فراهم‌سازی بستر اکوسیستم ابری کشور و برگزاری مسابقه‌ی فناورانه ابربازی با حضور ۹۹۹ توسعه‌دهنده برای توسعه‌ی ۹۹ محصول ابری مورد نیاز این زیست‌بوم خبر داد.

به‌علاوه، ابر آروان از محصولات جدید خود شامل پلتفرم ابری یا PaaS به‌عنوان بستری برای حذف مراحل پیکربندی و آماده‌سازی زیرساخت توسعه محصول و فضای ابری یا Object Storage برای ذخیره‌سازی فایل‌ها در یک فضای نامحدود، رونمایی کرد.

هم‌چنین امکانات جدیدی که به محصولات ابر آروان اضافه شدند را معرفی کرد:

  • Smart Routing در محصول CDN برای مسیریابی هوشمند در ارتباطات داخلی و بین المللی
  • CDN Storage برای ذخیره‌‌سازی محتواها
  • بازارچه‌ی CDN برای توسعه‌ی و به‌ اشتراک‌گذاری محصولات نرم‌افزاری
  • نسل جدید محصولات امنیت ابری شامل WAF، Rate limit، DDoS protection و Firewall که به همراه USM راهکار یکپارچه‌ی امنیت ابری را شکل می‌دهند.
  • اضافه شدن AoD برای استریمینگ صدا به خانواده‌ی پلتفرم ویدیو، پخش زنده و تبلیغات ویدیو

ابر آروان در ادامه به افزایش Scale و Stability سرویس‌های رایانش ابری یا IaaS اشاره کرد و از گسترش پاپ‌سایت‌هایش در کشورهای مختلف جهان گفت؛ هم‌چنین از راه‌اندازی بزرگ‌ترین دیتاسنتر تمام ابری کشور با سرمایه‌گذاری ۲۵۰میلیارد تومانی خبر داد تا بتواند نیازهای زیرساختی ابر آروان را در مسیر توسعه‌ی سریعی که دارد، پاسخ‌گو باشد.

در این رویداد ناخدای اجرایی ابر آروان ضمن تاکید بر لزوم جهانی شدن برای ادامه‌ی بقای کسب‌وکار این شرکت، اشاره کرد که در مقایسه‌ی جهانی، محصول CDN ابر آروان در میان ده CDN پر استفاده‌ی جهان براساس آمار w3tech قرار دارد، یکی از شش CDN پر امکان جهان است و یکی از سه CDN اقتصادی جهان به‌شمار می‌آید. هم‌چنین گفت که ابر آروان در ۳۸ کشور جهان مشتری فعال دارد و برنامه دارد تا در دو سال آینده تعداد مشتریان آسیایی معادل مشتریان ایرانی‌اش داشته باشد.

رویداد سوار ابرها ۲۷ بهمن ماه، با حضور نزدیک به ۳۰۰۰ شرکت‌کننده در سالن رویال هال اسپیناس پالاس برگزار شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.