آینده روشنی پیش‌روی استارت‌آپ‌هاست

مدیر‌عامل پرشیا فاوا گسترش:

0

اقبال استارت‌آپ‌ها از مجموعه خدمات ما خوب بوده است. به خصوص آنکه استارت‌آپ‌ها توان مالی پایینی دارند از این رو در حوزه دلیوری، خدمات ما کمک بسیار ارزانی به آنها ارائه می‌کند. همچنین پنلی که در اختیار آنها قرار می‌گیرد، انعطاف خوبی برای انجام برنامه‌های مختلف ارائه می‌کند.

مدیر‌عامل شرکت پرشیا فاوا گسترش با اشاره به خدمات زیرساختی این شرکت به استارت‌آپ‌ها گفت: «آینده این حوزه کاملا روشن است و با سرمایه‌گذاری منطقی می‌توان سود خوبی از این حوزه کسب کرد.»

سوده شهروزی با اشاره به اینکه این شرکت سال 82 تاسیس شده و در حوزه انرژی فعالیت می‌کرده است، اظهار داشت: «از سال 86 حوزه فعالیت شرکت به آی‌تی تغییر کرد.شرکت در چندین حوزه فعالیت مختلف از جمله سیستم‌های جامع نرم‌افزاری، دیتا سنتر و پایگاه داده کار می‌کند و یکی از حوزه‌های فعالیت شرکت تامین زیرساخت پیامک‌های گسترده متنی و صوتی است. احتمالا با این موضوع برخورد داشتید، زمانی که می‌خواهید یک ایمیل را رجیستر کنید، از طریق یک تماس تلفنی یا پیامکبه شما یک رمز اعلام می‌شود، این همان خدمتی است که ما به شرکت‌ها به‌ویژه استارت‌آپ‌ها ارائه می‌کنیم.»

وی ادامه داد: «در ابتدای کار فقط این حوزه به کار بانک‌ها می‌آمد اما با آمدن استارت‌آپ‌ها، این حوزه به عنوان یک ابزار کار برای آنها تبدیل شد. در این زمینه با چندین استارت‌آپ از جمله اسنپ فعالیت کرده‌ایم.»

مدیر‌عامل شرکت پرشیا فاوا گسترش تصریح کرد: «اقبال استارت‌آپ‌ها از مجموعه خدمات ما خوب بوده است. به خصوص آنکه استارت‌آپ‌ها توان مالی پایینی دارند از این رو در حوزه دلیوری، خدمات ما کمک بسیار ارزانی به آنها ارائه می‌کند. همچنین پنلی که در اختیار آنها قرار می‌گیرد، انعطاف خوبی برای انجام برنامه‌های مختلف ارائه کند.»

او تاکید کرد: «آینده پیش‌روی استارت‌آپ‌ها روشن است. بنابراین سرمایه‌‌گذاری در این زمینه، در صورتی که منطقی انجام شود، می‌تواند سود خوبی ایجاد کند. رسانه‌ها می‌توانند در افزایش رشد استارت‌آپ‌ها کمک شایانی داشته باشند به‌خصوص استارت‌آپ‌هایی که با یک ایده نو و سرمایه اندک پا به عرصه گذاشته‌اند.»

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.