کدام سرمایه‌گذارها در «آوردگاه سرمایه»‌ الکام استارز حضور دارند؟

آوردگاه سرمایه،‌ یکی از بخش‌های جانبی الکام استارز است

0

هزینه ثبت‌نام برای استارتاپ‌ها 750 هزار تومان است که استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ، از تخفیف ویژه‌ بهره‌مند می‌شوند. آخرین فرصت ثبت‌نام امروز (سه‌شنبه 2مردادماه‌) ‌است.

آوردگاه سرمایه یکی از بخش‌های جانبی در الکام استارز است. همانند سال گذشته، یک بخش VIP در الکام‌استارز برای اتصال سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌ها درنظر گرفته شده است. این بخش «آوردگاه سرمایه» نامیده می‌شود که فرصتی فراهم آورده تا کسب‌وکارها بتوانند با شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری ملاقات داشته و برنامه‌های آینده کسب‌وکار خود را برای آنها شفاف‌سازی کنند و به این صورت برای جذب سرمایه و توسعه استارتاپ خود از این فرصت بهره بگیرند.

هزینه ثبت‌نام آوردگاه سرمایه برای استارتاپ‌ها 750 هزار تومان است که استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ، از تخفیف ویژه‌ای بهره‌مند می‌شوند. آخرین فرصت ثبت‌نام امروز (سه‌شنبه 2مردادماه‌) ‌است.

اسامی برخی از شرکت‌ها که به عنوان سرمایه‌گذار در آوردگاه سرمایه حضور دارند، به این ترتیب است:

رهنما، فناپ، تک‌وست، شرکت خدمات انفورماتیک، توسن، شرکت پخش و پالایش نفت، شناسا، شرکت جی‌اس‌اس، همراه اول، رایتل، بانک پارسیان، شرکت مخابرات ایران، بانک سپه، گروه صنعتی عظام، گروه ندا، شرکت آوای سلامت بهداشت، معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات ایران، اتاق بازرگانی، صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.