رونمایی از دو خدمت جدید کارفود و کارپوشه‌ مجموعه کارسو

0

ما سال 95 با یک تیم سه نفره در مجموعه که با دوستان کار میکردیم شروع کردیم و مد نظرمان بود که یک اپ برای حضور و غیاب آماده کنیم و بعد از اینکه این سیستم آماده شد استقبال خوبی از این محصول در کافه بازار شد و تصمیم به توسعه گرفتیم و محصول ما شکل گرفت. روندی در شرکت ما به وجود آمد که وقتی از این محصول استفاده شد به فکر توسعه افتادیم و برایمان جذاب شد که خدمات حقوق و دستمزد را هم اضافه کنیم. یک ری فکتور انجام دادیم و از دل محصول چند زی دهندرمحصول به وجود آمد.
دوسال پیش محصول ما توسط کافه سرمایه معرفی شد و شرکتی که در آن کار میکردیم به ما اعتماد کردند و سرمایه گذاری کردند
سیستم کارپوش، کارساعت، کارپول، کارسال و کارمپ و کارفود، و کارتیک محصولات ما هستند.
ما در کارساعت که سیستم ورود و خروج است، فرایندی داریم که افراد دور کار هم بتوانند کار خود را انجام دهند.
خیلی از شرکتها دستگاه ساعت زن دارند و ما آن دستگاه ها را به کارسو وصل می کنیم. از طریق ای پی استاتیکی که خریداری میشود خود آنها دیتا را دریافت می کنند و حالت بعدی دستگاه کارتیک است.
باتوجه به اینکه فیچرهای جدید سریع اضافه میشوند ما مویدیوهایی اماده میکنیم که کارمند یا کارفرما میتوانند نحوه کار کردن با هر خدمت را متوجه شوند.
کارمپ بعد از اینکه شهرداری منطقه 4 با ما آشنا شد گفتند در صورتی خرید میکنیم که دسترسی به لوکیشن کارمند داشته باشیم، آنها با اینکه کارمند کجاست مشکل داشتند و از دل این نیاز ما کارمپ را به وجود آوردیم.کارمپ خیلی به درد شرکت هایی میخورد که کارمندان پیک دارند یا کارمندی که در رفت و آمد است.
ما چند رقیب در حوزه فعالیتمان داریم اما اکثرا یک سیستم ساده است اما چیزی که ما فراهم کردیم به شکلی است که همه درخواست ها لحاظ شود، مثل شیفت و کسری و …
تقریبا 4بار روی دیزاین کار کردیم و از لحاظ یو ای و یو ایکس تغییرات زیادی داشتیم و یکی از مشتریان ما گقتند اگر فلان تغییر را نداشته باشید من استفاده نمیکنم، اطلاعاتی جمع آوری کردیم و متوجه شدیم که خیلی از مشتریان مشکل دارند، ما مدل را تغییر دادیم و نتیجه جذاب تر شدن کار برای کاربران شد و کار کردن برای شرکت ها راحت شد.
در خصوص مارکتی که در آن فعالیت می کنیم باید شرکت ماندی را مثال بزنم چون ما سه مسیر را برای کارسو در نظر گرفتیم، در یکی که بحث خود کارسو و دیتا ماینیگ است، مسیر بعدی کنترل پروزه و مسیر سوم که کمی دورتر است بحث قراردادهای هوشمند است.
ما تا سال قبل محصولاتمان را به صورت تکی برای فروش می گذاشتیم چون بعضی از سرویس ها کم استفاده می شد در صورتی که همه آنها کنارهم بهتر است برای همین از سال 1400 محصول را به صورت پکیج ارائه کردیم که موفقیت امیز هم بود، با تغییر استراتژی فروش ما دوبرابر شد.
ما در سطح مارکت دو لایه تجاری داریم، شرکتهای لایه اول کسانی هستند که فقط دستگاه حضور و غیاب دارند و ما تمایل به همکاری با آنها هم داریم.
ما در ابتدای کار که شرکت ها در پنل ثبت نام می کنند یک تعهدنامه از کارفرما میگیریم و خودمان هم به آن متعهد هستیم، که جایی اطلاعات فروش نرود و در کنار این موضوع شرکت هایی هستند که میخواهند از محصولی به صورت اختصاصی استفاده کنند.
با نیازسنجی بازار متوجه به سرویسی برای مدیریت پروژه شدیم و کارسو برای این سیستم برنامه ویژه ای دارد.
دستگاه کارتیک هم مزیت رقابتی است هم شرایطی را ایجاد کرد که ما خودمان را به شرکت ها بهتر نشان دهیم. ما متوجه شدیم که دستگاه خارج از ایران تولید میشود و هزینه ها سخت است اما ما با مبلغ مناسب این سرویس را میفروشیم که نیازی به پیر شدن با موبایل ندارند.
ما موضوع اثر انگشت را هم اضافه کردیم و میخواهیم ارائه خدماتمان را راحت تر کنیم.
ما در راند اول جذب سرمایه آماده ورود به بازار شدیم و میخواهیم پارتنر تجاری جدیدی پیدا کنیم و محصولمان را معرفی کنیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.