رونمایی از جدیدترین محصول حوزه سلامت در سومین روز اینوتکس 2021 

0

در سومین روز انوتکس 2021
رونمایی از جدیدترین محصول حوزه سلامت
روز پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ با حضور دکتر محمدرضا شانه ساز، رئیس سازمان غذا و دارو و معاون بهداشت و دکتر سعیدرضا شاهمرادی، مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از محصول سند بلاست رونمایی شد. سندبلاست جدیدترین محصول شرکت مهندسی پارس نهند است.

سندبلاست یک واژه انگلیسی است که معنای آن از واژه سند به معنای ماسه و بلاست به معنای انفجار و پرتاب است. دستگاه سندبلاست یک دستگاه تمام اتوماتیک برای ایمپلنت های دندان و پیچ های ارتوپدی است که اولین نمونه ساخته شده در ایران می باشد که بدون دخالت انسان، تمامی فرآیند سندبلاست را به صورت کاملا خودکار از طریق پاشش اکسید آلومینیوم (آلومینا) انجام می دهد.
ظرفیت این دستگاه در هر فرآیند، سندبلاست ۲۰۰ قطعه می باشد.این محصول با هدف یکنواختی در محصول نهایی، عدم ایجاد گرد و غبار در محیط، کم شدن نیروی انسانی، سازگاری با محیط زیست، مصرف پایین انرژی، قابلیت استفاده در محیط کوچک و استفاده کامل از مواد ساینده طراحی و تولید شده است.
مهندس وحید نیلچیانی، مدیرعامل این شرکت در مورد این محصول گفت: « دستگاه مذکور تماما تولید داخل است هرچند برای تولید آن نیاز بود قطعات را از خارج از کشور تهیه کنیم. فعالیت ما اتوماسیون است و هوشمندسازی نیست. هوشمندسازی پله بعد از اتوماسیون است».
دکتر شانه ساز نیز ضمن قدردانی از مهندس نیلچیانی و پرسنل این شرکت، افزود: « ما آمادگی داریم تا به صورت همه جانبه از شما حمایت کنیم.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.