توییتر دیگر تیک آبی نمی‌دهد

0

حدود یک هفته پیش بود که توییتر پس از چهار سال، فرایند تایید عمومی خود معروف به تیک آبی را تغییر داد اما این فرایند تنها یک هفته دوام آورد

به گزارش شنبه پرس، روز جمعه این شرکت اعلام کرد تا زمانی که برنامه‌های انباشته شده خود را انجام ندهد، درخواست جدیدی برای علامت آبی نمی‌پذیرد. توییتر تاریخی را برای آغاز مجدد ثبت درخواست اعلام نکرد اما «سوگند صورتی» داد که کار را دوباره آغاز خواهد کرد. همه می‌دانند که نمی‌توانید قسم صورتی را بشکنید. این کار عملا خلاف قانون است.

اکانت رسمی توییتر نوشت: ما در حال بررسی درخواست های تایید هستیم. پس مجبوریم جلوی ثبت درخواست های جدید را بگیریم تا درخواست های فعلی بررسی شوند.

پس از انتقادهای گسترده از توییتر برای تایید یک گروه برتری طلب سفید پوست که تجمع نئونازی‌ها در شارلوتزویل در ویرجینیا را در سال 2017 بر عهده داشتند، فرایند تیک آبی از سوی توییتر به حالت تعلیق در آمده بود.

این فرایند پس از مدتی برای شرکت‌ها، برندها، سازمان‌های خبری، فعالان و برگزارکنندگان، البته با رعایت شرایط خاص آغاز شده بود اما برای دیگر افراد بسته بود. این فرایند حدود یک هفته قبل به دوباره راه‌اندازی شد که عمر کوتاهی داشت و اکنون باز هم کاربران باید منتظر بمانند. سخنگوی توییتر درباره اینکه ثبت درخواست چه زمانی دوباره آغاز می‌شود، از کاربران خواست منتظر آپدیت‌های بعدی باشند.

 

منبع: gizmodo

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.