توییتر خبرنامه Startup Revue را خریداری می‌کند

0

توییتر شرکت انتشارات خبرنامه Revue را با مبلغی نامشخص خریداری کرد، بخشی از این تلاش برای گسترش کار و ارائه ویژگی‌های بیشتر نویسندگانی است که کارهای خود را در توییتر توزیع می‌کنند.

این شرکت سه شنبه در وبلاگ اعلامیه این قرارداد گفت، سرویس Revue، که به مردم امکان مدیریت نشر و انتشار خبرنامه را می‌دهد، به عنوان «سرویس مستقل» در توییتر به کار خود ادامه خواهد داد. توییتر برخی از هزینه‌های سرویس را ترغیب می‌کند تا افراد بیشتری را به ایجاد خبرنامه ترغیب کند و 5 درصد از درآمد اشتراک جمع آوری شده از طریق Revue را کاهش می‌دهد.

بخشی از درخواست Revue از توییتر این است که می تواند به گسترش تجارت خارج از تبلیغات که بیش از 85 درصد درآمد سالانه توییتر را ایجاد می کند ، کمک کند و به برخی از کاربران محبوب سایت راهی برای کسب درآمد از پیروان خود بدهد.

شما می‌توانید انتظار داشته باشید که درآمدزایی مبتنی بر مخاطب منطقه‌ای باشد که ما همچنان به توسعه روش‌های جدید برای حمایت از آن ادامه دهیم. «توییتر همچنین تأیید کرده است که در حال بررسی گزینه‌هایی برای سرویس اشتراک خود است.

خبرنامه‌های الکترونیکی، که شکل اولیه انتشار وب است، در سال‌های اخیر بازگردانی کرده است. این قالب توسط شرکت‌های رسانه‌ای سنتی و همچنین استارتاپ‌ها مورد استقبال قرار گرفته است. Buzziest Substack  بستری را برای نویسندگان مستقل برای ارسال خبرنامه به مشترکان رایگان یا پرداخت کننده فراهم می‌کند. از مشهورترین نویسندگان می‌توان به سردبیران سابق روزنامه نیو جمهوری، اندرو سالیوان، و رولینگ استون، متیو تایبی اشاره کرد.

تیم شش نفره Revue، که در اوترخت هلند مستقر است، به توییتر می‌پیوندد و می‌گوید برای گسترش واحد استخدام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.