آکادمی تابستانی کسب و کار برگزار می‌شود

0

کسب و کار های نو ظهور برای حیات خود با چالش های مختلفی روبه رو می شوند که اگر خود را آماده رویارویی با آن ها نکرده باشند قطعا با مشکلات عدیده ای مواجه میشوند که ممکن است منجر به شکست شود.
حدود 50% از کسب و کارهای کوچک در چهار سال اول تاسیس و بیش از 90% استارتاپ ها در بلندمدت شکست می خورند. از مهمترین دلایل شکست استارتاپ ها میتوان به هم تیمی های ضعیف، مدل کسب وکار اشتباه، اطلاعات ناکافی از بازار، محصول بی‌کیفیت، سرمایه ناکافی و بازاریابی ضعیف اشاره کرد. با آگاهی از موانع موجود در این مسیر و آشنایی با تجارب استارتاپ‌های دیگر و همچنین کسب مهارت های لازم ،می‌توان از دچار شدن به سرنوشت تلخ استارتاپ‌های شکست خورده تا حد زیادی جلوگیری کرد.
سربلند بیرون آمدن از این چالش ها مستلزم یادگیری علوم و فراگیری مهارت‌هایی مانند تفکر سیستمی، تفکر طراحی، آشنایی با حقوق کسب و کار و قرارداد‌ها، کار تیمی، طراحی محصول، بازاریابی، آشنایی با اکوسیستم نوآوری و روابط عمومی است.
آکادمی تابستانی کسب و کار به منظور آشنایی بیشتر با اکوسیستم نوآوری و همچنین رشد مهارت‌های فردی و تخصصی مورد نیاز، با سرفصل‌های تفکر سیستمی و حل مسئله، مخاطب شناسی، تفکر طراحی، حقوق کسب و کار و قراردادها، مبانی مالی کسب و کار، کار تیمی و رفع تعارضات، تحقیقات بازار، طراحی محصول، کاربست بازاریابی در فروش، ایده و خلاقیت، برندینگ، سیر ساخت محصول، معرفی اکوسیستم نوآوری، روابط عمومی و رشد کسب وکار با حضور محمود کریمی (مدرس تفکر سیستمی و حل مسئله)، سجاد بهجتی (مدرس مخاطب شناسی)، میثم زرگرپور (مدرس منابع مالی کسب و کار)، مجید کثیری (مدرس روابط عمومی) و دیگر مدرسان تراز اول کشوری در حوزه کسب و کار به مدت شش هفته برگزار می‌شود.
آکادمی تابستانی کسب و کار را نوآوری بی انتها با مشارکت باشگاه کارآفرینی تیوان، پارک علم وفناوری قزوین و اتاق بازرگانی قزوین، در قالب کارگاه های بینشی و مهارتی برگزار می‌کند تا با تربیت افراد متخصص، نوآفرین و ارزش آفرین نیاز کسب و کارها را برآورده کند.
متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه Infinn.io مراجعه فرمایند و از تخفیف ویژه ثبت نام زود هنگام بهره‌مند شوند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.