رویداد بزرگ کارآفرینان و پیشتازان نوآوری کشور

0

ششمین رویداد یلدا سامیت، یکم تا سوم دی ماه امسال با شعار «یلدای ققنوس‌ها» با حضور کارآفرینان، بنیانگذاران کسب و کارهای نوآور، مدیران شرکت‌های سرمایه گذاران خطرپذیر، شتابدهنده ها و مدیران و کارشناسان ارشد نهادهای دولتی مرتبط با حوزه نوآوری و کارآفرینی توسط هفته‌نامه شنبه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد

به گزارش شنبه پرس، هفته‌نامه شنبه، اولین هفته‌نامه اختصاصی استارتاپی ایران، به رسم پنج سال گذشته، ششمین یلدای استارتاپی ایران را در شب یلدا برگزار خواهد کرد. در این رویداد سالانه، یلدا سامیت به بررسی تحلیلی مهمترین اتفاقات یک سال گذشته اکوسیستم استارتاپی ایران می‌پردازد و با بررسی ترندهای جدید کسب و کار و تکنولوژی و ترسیم چشم اندازی از آینده استارتاپ ها تلاش می کند؛ نگرشی درست برای فعالیتهای آتی ارکان زیست بوم کارآفرینی و نوآوری کشور ایجاد نماید.

لازم به ذکر است؛ طی پنج سال گذشته برگزاری این رویداد، بنیانگذاران بزرگترین شرکتهای استارتاپی کشور مانند دیجیکالا، اسنپ، تپسی، کافه بازار، علی‌بابا، آپارات، شیپور و… سخنرانی داشته و در پنلهای تخصصی آن حضور داشته اند. همچنین از نهادهای دولتی افرادی چون معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سخنرانی داشته اند.حضورمدیرعامل فرابورس، رییس اتاق بازرگانی تهران و مدیران بزرگترین شرکتهای سرمایه گذاری نیز به نمایندگی از بخش نهادهای مالی و اقتصادی کشور در این رویداد سبب تعامل اثربخشی میان آنها و کارآفرینان استارتاپی شده است.

یلدای کارآفرینی ایران امسال با شعار «یلدای ققنوس‌ها» پیام آور امید، پشتکار و موفقیت برای کارآفرینان و جوانان پرتلاش کشورمان است که تسلیم شرایط سخت نمی شوند و مسیر خود را به سمت رشد و شکوفایی هموار می سازند.

رویداد یلدا سامیت سال 1397 با شعار «این زمستان سرد نیست»، یلدای سال 1398 با شعارهای «یک دقیقه بیشتر» و «مبارز مثل ما»  و یلدای سال گذشته با شعار «چراغها را ما روشن می کنیم» برگزار شدند.

علاقه مندان می توانند از طریق آدرس رویداد یلدا سامیت، اقدام به ثبت نام کرده و در یلدای کارآفرینی ایران 1400 شرکت کنند

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.