سامسونگ و رویداد MWC 2021: شاید گلکسی واچ ۴ رونمایی شود

0

سامسونگ اعلام کرد رویداد مجازی خود را در تاریخ ۷ام تیر ماه در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۱ برگزار خواهد کرد. شایعه ها حاکی از آن است که احتمالا در این رویداد نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ با سیستم عامل ترکیبی سامسونگ و گوگل معرفی شوند

طبق آنچه در وب‌سایت کنگره جهانی موبایل منتشر شده،‌ سامسونگ از تصویر ساعت هوشمند استفاده کرده و این احتمال وجود دارد که در مورد ساعت هوشمند خود ارائه ای داشته باشد. با توجه به این اطلاعات، در این رویداد احتمالا صحبتی درباره نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ، گلکسی واچ ۴، خواهیم شنید.

در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل بود که سیستم عامل جدید و ترکیبی گوگل و سامسونگ که ترکیبی از تایزن و Wear OS است رونمایی شد. اکنون احتمالا نوبت سامسونگ است تا اولین ساعت هوشمند خود با سیستم عامل جدید را در رویداد آنلاین MWC 2021 معرفی کند. پروژه ای که می‌تواند مشکلات دو شرکت را حل کرده و اولین دستگاه حاوی این پلتفرم می‌تواند برای کاربران هیجان انگیز باشد.

پیشتر اعلام شده بود ساعت هوشمند جدید سامسونگ علاوه بر سیستم عامل جدید، به پردازنده ۵ نانومتری، گلس دو بعدی و حاشیه‌های باریک نمایشگر مجهز بوده و طراحی آن نیز بهبود یافته است. سیستم عامل جدید این دستگاه، TizenWear OS، از ویژگی‌های هر دو پلتفرم WearOS و تایزن بهره می‌برد.

کنگره جهانی موبایل از ۷ام تا ۱۰ام تیرماه برگزار شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.