شرکت کنندگان فینال اینوتکس پیچ : اپلیکیشنی برای سرویس خودرو

0

پیمان آیینی هستم مدیرعامل مجموعه آچار چک. آچار چک یک اپلیکیشن تخصصی سرویس‌های دوره‌ای خودرو است که در دو نسخه صاحبین خودرو و اتوسرویس طراحی شده است. در واقع یک اپ تخصصی و اختصاصی برای اتو سرویس‌ها و تعویض روغنی‌های کل کشور است که آنها از طریق این برنامه می‌توانند مشتریان و سرویس‌های خود را در این برنامه ثبت کنند و برای آنها پیامک‌ها و نوتیفیکیشن‌های یادآوری را ست کنند تا برای آنها ارسال شود. در یک برنامه یک ساله یا یک دوره خاص موجب کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر خوردو مصرف کنندگان و صاحبان خودرو و همینطور افزایش درآمد اتوسرویس‌ها و تعویض روغنی‌های سطح کشور می‌شود.
ما در برنامه‌های بعدی تصمیم داریم دانگلی را برای خودروها طراحی و نصب کنیم که بتوانند اطلاعات خودروها را به صورت هوشمندانه و دقیق‌تر برای گوشی‌ها ارسال کند.
شانس خود را در فینال چطور می‌بینید؟
نمی‌دانم داورها چطور استارت‌اپ‌ها و شرکت‌ها را بررسی می‌کنند. همانطور که می‌دانید تعدادی شرکت آمده‌اند که هیچ برند یا استارت‌آپی حساب نمی‌شوند و بیشتر یک شرکت هستند. در حالی که مجموعه‌ای مثل ما استارت آپی هستند، اپلیکیشن و سایت دارند. باید ببینیم که تراز و مقیاسی که داورها برای آن دارند به چه شکل است. ما قبل از این فکر می‌کردیم که شانس بیشتری داشته باشیم مگر اینکه به شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌هایی که محصولات های تک دارند اعتبار بیشتری دهند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.