عسکرپور دبیر انجمن صنفی VOD ها شد

0

قرار است بنا بر تصمیم جدید انجمن صنفی وی‌اودی، محمدمهدی عسگرپور، دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر امسال، دبیر جدید این صنف شود

به گزارش شنبه پرس به نقل از تسنیم، محمدمهدی عسگرپور دبیر جدید صنف وی او دی کشور، سابقه طولانی در عرصه مدیریت سینمایی و فرهنگی دارد. مدیرعاملی خانه سینما، دبیری سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیرعاملی بنیاد سینمایی فارابی و قائم مقامی مدیر شبکه 2 سیما از جمله فعالیت‌های عسگرپور در عرصه مدیریت است.

در کارنامه عسگرپور می‌توان به ساخت 13 فیلم و سریال در سینما و تلویزیون در مقام کارگردان اشاره کرد که مهم‌ترین‌ آن‌ها در سینما “قدمگاه” و تازه‌ترین در تلویزیون “رهایم نکن”، “شیدایی” و “جراحت” است.

محمد صراف رئیس انجمن صنفی وی‌اودی و مدیر پلتفرم فیلم‌نت اعلام کرده است برای اینکه فعالیت انجمن گسترش بیشتری پیدا کند نیاز است که یک دبیر با تجربه برای انجمن انتخاب شود. گزینه‌های زیادی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت آقای محمدمهدی عسگرپور به دلیل تسلط به فضای پلتفرم‌ها و تولید و همچنین سابقه تهیه‌کنندگی و همچنین آشنایی کامل با قوانین تولید برای این سمت انتخاب شدند.

او همچنین به تصمیم دیگر این هیئت مدیره اشاره کرد که  از دو پلتفرم فیلیمو و نماوا دعوت شد تا در صنف حضور داشته باشند و بر همین اساس با مدیران این پلتفرم‌ها جلساتی داشتیم که آنها نیز استقبال کردند. این دعوت در حالی اتفاق افتاده که سال گذشته این دو پلتفرم انصراف دادند؛ صراف همچنین تأکید دارد که این اضافه شدن مجدد مشکل قانونی ندارد، چون آنها انصراف کتبی نداده بودند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.