سرمایه گذاری حرکت اول در استارتاپ نبض

0

حرکت اول با انتشار خبری اعلام کرد در استارتاپ تبض که در حوزه سلامت الکترونیک فعالیت میکند، سرمایه گذاری نموده است

به گزارش شنبه پرس به نقل از روابط عمومی حرکت اول، حرکت اول به عنوان بازوی خطر پذیر گروه همراه اول در سال 97 تاسیس شده و تاکنون بیش از 200میلیارد تومان در کسب و کارهای مرحله میانی و بالاتر سرمایه گذاری نموده است.

همانگونه که پیش بینی میشد این هلدینگ سرمایه گذاری در سال جاری، نگاه ویژه به سلامت الکترونیک داشته و اولین سرمایه گذاری خود را در این حوزه در اردیبهشت ماه امسال انجام داد.

تستارتاپ نبض در سال  1395 توسط  جمعی چهار نفره  از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و علم و صنعت پایه گذاری شد. فعالیت ابتدایی نبض در زمینه ساخت تجهیزات توان‌بخشی بود اما در مرداد ماه سال ۹۶ تغییر مسیر داده و در زمینه طراحی و ساخت ابزارها و گجت های هوشمند حوزه سلامت فعال است.

نبض همچنین موفق به کسب مقام اول حوزه سلامت در چهارمین گنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی شده است.

آرمین کریمی مدیرعامل و هم بنیانگذار نبض، ضمن تایید این خبر اظهار امیدواری کرد  که این همکاری استراتژیک منجر به تحولات جدی در بازار سلامت الکترونیک کشور گردد.

او همچنین در مورد دلایل این همکاری اعلام کرد که از وی سی ها و حتی شرکت های مختلف پیشنهادات متنوعی داشتیم اما رویکرد تیم جوان و حرفه ای حرکت اول برای نبض میتواند معنای واقعی اسمارت مانی باشد.

جزییات دقیقتر این سرمایه گذاری، در نشست خبری اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.