اینستاگرام برای ارائه راهنمایی سریع، داشبور حرفه‌ای را راه اندازی کرد

0

اینستاگرام از راه اندازی داشبورد حرفه‌ای Professional Dashboard جدید خبر داده است که اساساً یک پلتفرم مروری مدیریتی است. قابلیت جدید، بینش عملکرد اساسی و همچنین دسترسی به ابزارهای مربوطه را برای کمک به کاربران بخش بیزنس اینستاگرام و به حداکثر رساندن درآمد از پلتفرم خود فراهم می‌کند.

اینستاگرام برای ارائه ابزارهای مورد نیاز به سازندگان و مشاغل، داشبورد حرفه‌ای را راه اندازی کرد، یک مقصد اصلی برای ردیابی عملکرد، دسترسی و کشف ابزارهای حرفه‌ای و کاوش اطلاعات آموزشی که توسط اینستاگرام تنظیم شده است.

داشبورد حرفه ای جدید بینش در مورد سه عنصر اصلی را ارائه می دهد:

Track Your Performance روند اصلی و یادداشت‌های داده را بر اساس عملکرد حساب شما برجسته می‌کند، از جمله دستورالعمل‌های مقایسه‌ای براساس آمار عملکرد گذشته.
رشد تجارت خود دسترسی سریع به ابزارهای مختلف را برای کمک کاربر در مدیریت کارآمدتر حساب از جمله نشان ها‌، محتوای مارک دار و تبلیغات IGTV فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید صلاحیت حساب‌های خود برای کسب درآمد را در اینجا بررسی کنید. مطلع باشید پیوندهایی به آخرین منابع آموزشی اینستاگرام، شامل نکات، ترفندها، راهنمایی‌ها و الهامات ارائه می‌دهد.

برای اینکه روشن شود، همه این ویژگی‌ها قبلاً به شکل‌های مختلفی در دسترس بوده‌اند، داشبورد حرفه‌ای فقط همه آنها را در یک لیست منسجم و قابل دسترسی‌تر جمع می‌کند.

به همین ترتیب، این یک مورد مهم اضافی نیست، اما می‌تواند در کنار عناصر مختلف کمی آسان‌تر باشد و اطمینان حاصل کند که در مورد تمام گزینه‌های کسب درآمد و به روزرسانی ویژگی‌ها به روز هستید. و این می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. از نظر عملی، چیز جدیدی اضافه نمی‌کند، بلکه یافتن هر گزینه را آسان‌تر می‌کند.

ایده این است که کمی ساده‌تر ردیابی عملکرد و به روز نگه داشتن آخرین ویژگی‌ها، اینستاگرام قادر خواهد بود کاربران بیشتری را به فعالیت بیشتر و اخذ آخرین به روزرسانی‌ها تحریک کند. این یک گزینه مفید برای چک کردن خواهد بود، خصوصاً اگر اینستاگرام عنصر مطلع بمانید را مرتباً به روز نگه دارید.

اینستاگرام همچنین یادآوری می‌کند که با گذشت زمان قصد دارد از ویژگی‌های این پلتفرم استفاده کند. داشبورد حرفه‌ای جدید در همه حساب‌های بیزنسی ارائه شده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.