بیانیه رسمی همراه مکانیک در پی اخبار منتشر شده از تعدیل نیروهایش

0

بواسطه تغییرات ساختاری و حذف تعدادی از نقش‌ها، متاسفیم که همراهی دوستان عزیزی را از دست دادیم که با وجود ناراحتی از عدم حضورشان، مطمئن هستیم به واسطه دانش، پشتکار و تجربه خود، آینده روشنی پیش رو خواهند داشت. 

در روز گذشته اخبار غیر رسمی از تعديل نزدیک به نیمی از نیروهای استارتاپ همراه مکانیک منتشر شده بود. حالا با گذشت یک روز این استارتاپ به صورت رسمی واکنش نشان داده است و با انتشار بیانیه‌ای، مهر تاییدی بر تعديل نیروهایش زده است. اما در این بیانیه هیچ اشاره‌ای به تعداد نیروهای کنار گذاشته شده همراه مکانیک نشده است. همچنین در این بیانیه دلایل این میزان تعدیل نیرو از طرف همراه مکانیک نیز بیان شده است.

در ادامه می‌توانید متن بیانیه را مطالعه کنید:

بازار خودرو یکی از پرچالش‌ترین بازارها برای خرید و فروش آنلاین محسوب می‌شود و این موضوع، پیچیدگی‌های رسیدن به یک مدل کسب و کار مقیاس پذیر را مشکل کرده است. ما در همراه مکانیک برای خلق ارزش برای هر دو طرف خریدار و فروشنده در یک ساختار مقیاس پذیر نیاز به تغییر مدل کسب و کار و نگرش استراتژیک در نحوه ارائه خدمت داشتیم. مدلی که تاب‌آوری همراه مکانیک را در برابر شرایط متغیر و پیچیده بازار افزایش داده و سرعت رشد ما را برای خلق ارزش‌های کلیدی، افزایش دهد.

ما در همراه مکانیک قدردان تک تک دوستانی که تا امروز در کنارمان بودند و از ما جدا شدند، هستیم و تا ابد، مدیون آنها باقی می‌مانیم. با تمام ظرفیت خود تا زمان کسب فرصت‌ شغلی جدید، همراهشان خواهیم بود و در این مسیر، از همراهی همه فعالان دلسوز و استارتاپ‌های اکوسیستم استقبال می‌کنیم.

 ‌امید داریم و متعهد هستیم که رویکرد جدید همراه مکانیک، تجربه عالی خرید و فروش خودرو را برای کاربران رقم بزند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.