رویداد جذب سرمایه در حوزه آب و انرژی

0

“دوشنبه‌های استارت آپی” با هدف توسعه سرمایه گذاری خطرپذیر در طرح‌های دانش بنیان و فناورانه برگزار می‌شود و دومین دوشنبه استارت آپی در حوزه آب و انرژی،  امروز ۱۹ خرداد ماه با حضور ۶ کسب و کار نوپای جوان و قوی و سرمایه گذاران این حوزه با حضور دکتر ملکی فر و دکتر ناظمی معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری شکوفایی در صندوق شکوفایی و نوآوری برگزار شده است.
آقایان ملکی فر معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی و ناظمی معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی و نمایندگان ۶ کسب و کارنوپای حوزه آب و انرژی برای جذب سرمایه از سرمایه گذاران، سخنرانی کردند.

رویداد جذب سرمایه در حوزه آب و انرژی

ناظمی در این نشست اظهار کرد: امروز دومین جلسه از استارتاپ‌های حوزه آب و انرژی برگزارمی‌شود. در حوزه آب و انرژی دارایی اولویت اول صندوق شکوفایی و نوآوری است و امیدواریم بتوانیم برای این استارتاپ‌ها سرمایه خوبی جذب کنیم.

او افزود: مشکل ما به هیج عنوان پول نیست، بلکه آمادگی حداکثری برای حمایت مالی از استارتاپ‌ها را داریم. اگر سرمایه گذار بخش خصوصی حاضر شد تنها یک واحد از پول مورد نیاز را برای استارتاپ‌های حوزه آب و انرژی فراهم کند، به دلیل اهمیتی که حوزه این برای صنعت کشور دارد ما حاضر هستیم هر۶ استارتاپ را ۴ برابر سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت مالی کنیم.

ناظمی تصریح کرد: فقط کافی است بتوانیم در این رویداد سرمایه گذاران بخش خصوصی را متقاعد سازیم تا ۲۰ درصد از سرمایه مورد نیاز خود را به این استارتاپ‌ها اختصاص دهند و حاضر شوند در این پروژه سرمایه گذاری کنند.

منبع:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.