الکامپ 1400 باز هم به تعویق افتاد

0

به گزارش شنبه پرس به نقل از دیجیاتو، نمایشگاه الکامپ 1400 به دلیل شیوع سویه جدید کرونا به تعویق افتاد. پیش از این قرار بود بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ 27 الی 30 بهمن در تهران برگزار شود.

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ با رویکرد ارائه توانمندی شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها و مجموعه‌های دانش بنیان قرار بود تیر ماه امسال برگزار شود. اما با توجه به قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز کرونایی، برپایی نمایشگاه الکامپ به تعویق افتاد.

پس از این ماجرا شنیده می‌شد زمان جدید برگزاری این نمایشگاه، شهریور ماه سال جاری است اما نصر تهران با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد الکامپ 1400 در بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

اما در حالی که قرار بود نمایشگاه الکامپ 1400 تهران 27 الی 30 بهمن در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شود بار دیگر با توجه به شیوع کرونا به تعویق افتاد.

بنابر شنیده‌های دیجیاتو و اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها، به دلیل وضعیت رو به وخامت سویه امیکرون، مسئولین اجرای دو نمایشگاه صنعت پدافند غیرعامل و الکامپ در جلسه‌ای توافق کرده‌اند اجرای نمایشگاه‌هایشان در نمایشگاه بین المللی تهران تا رفع وضعیت موجود به تعویق بیفتد. تایید این موضوع از مسئولین برگزار کننده نمایشگاه الکامپ تهران توسط دیجیاتو گرفته شده است.

اعلام شده نصر تهران تا ساعاتی دیگر بیانیه‌ای رسمی درباره به تعویق افتادن بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ منتشر و زمان جدید برگزاری نمایشگاه را اعلام خواهد کرد.

الکامپ سال گذشته نیز پس از تعویق‌های چند باره در نهایت به صورت آنلاین برگزار شد؛ هرچند نصر تهران بارها تاکید کرده که مصمم است تا نمایشگاه امسال را به صورت فیزیکی برگزار کند.

دبیر اجرایی الکامپ امسال چندی پیش در پاسخ به سوال دیجیاتو مبنی بر اینکه آیا استعلام کارت واکسیناسیون از شرایط حضور در الکامپ بهمن ماه خواهد بود یا خیر، اعلام کرد در این زمینه بایستی منتظر سیاست‌های کلان کشور بود و از وزارت بهداشت در این زمینه استعلام خواهد شد. اما نمایشگاه‌هایی که این روزها برگزار می‌شوند صرفا پروتکل‌های بهداشتی در آن‌ها رعایت شده و شرط واکسیناسیون وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.