رویداد رونمایی از گزارش منابع انسانی دیجی‌کالا برگزار می‌شود

0

اولین گزارش جامع منابع انسانی دیجی‌کالا در روز چهارشنبه ۱۷ دی ماه 1399 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

گزارشی که ارائه می‌شود متشکل از آمار و ارقام مرتبط با منابع انسانی دیجی‌کالا در طی سال‌های فعالیت این مجموعه است. درکنار آمار و ارقام ارائه شده سعی شده‌است تا گوشه‌ای از عملکرد تیم منابع‌انسانی دیجی‌کالا بر اساس چشم‌اندازها، استراتژی‌ها و داستان‌های موفقیت افراد از تیم‌های مختلف مرور شود و در انتهای ارائه به بررسی ویژگی‌های تیمی، به‌عنوان یکی از محرک‌های رشد سریع در دیجی‌کالا پرداخته شده‌است.

در برنامه رونمایی از این گزارش جامع، بنیانگذاران دیجی‌کالا و معاون منابع انسانی دیجی‌کالا به گفتگو با یکدیگر می‌پردازند. همچنین در بخش دیگر این رویداد، مدیران ارشد بخش‌های مختلف تیم منابع انسانی دیجی‌کالا در مورد مسائل مرتبط با رشد سریع در سازمانی مانند دیجی‌کالا صحبت خواهند کرد. گفتگو با مهمانان ویژه و فعال در حوزه منابع انسانی در خارج از کشور و کسب‌‌وکارهای بین‌المللی هم بخش دیگری از این رونمایی را به خود اختصاص می‌دهد.

نوید ناظمیان، معاون منابع انسانی گروه بین‌المللی شرکت Vodafone در انگلیس و شهرام کریمی، مدیر داده محوری منابع انسانی شرکت QBE، استرالیا در بخش آخر این رویداد، مهمان برنامه هستند.

این گزارش، پنجره‌ای است به دنیای درون دیجی‌کالا و در جست‌وجوی بیان تجارب منابع انسانی در یک کسب‌وکار ایرانی است که رشد معنی‌داری طی هفت سال گذشته داشته است. این گزارش در کنار رصد عملکرد منابع‌انسانی دیجی‌کالا و مرور تجارب آن، می‌تواند برای کنشگران مدیریت سرمایه‌های انسانی در سازمان‌های ایرانی الهام‌بخش باشد.

این برنامه به صورت زنده و با اجرای سیاوش صفاریان پور در ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه 1399 از اینستاگرام دیجی‌کالا و همچنین صفحه اینستاگرام Digikala.life و صفحه آپارات دیجی‌کالا قابل مشاهده است. به‌زودی فایل دانلود گزارش را از همین‌جا دریافت کنید.

منبع

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.