فراخوان شناسایی طرح‌ها و استارت‌آپ‌های سرمایه‌پذیر برای حضور در «دوشنبه‌های استارت‌آپی»

0

صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور جذب سرمایه جسورانه (خطرپذیر) رویداد « دوشنبه‌های استارت آپی» را برگزار می‌کند که در این رویداد استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر جذاب و توانمند شناسایی و به سرمایه‌گذاران علاقمند معرفی می‌شوند. بر این اساس علاقمندان به جذب سرمایه خطرپذیر و شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق فراخوان منتشر شده اعلام آمادگی کنند.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از الزامات توسعه کسب‌وکارهای فناورانه و نوآورانه، تامین منابع مالی جسورانه (خطرپذیر) است که فعالان اکوسیستم نوآوری از آن به VC یاد می‌کنند. به همین منظور صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری‌های پیشرفته و اولویت‌دار، رویدادی با عنوان «دوشنبه‌های استارت‌آپی» را برگزار می‌کند.
در این برنامه، استارت‌آپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر، طرح و مدل کسب‌وکار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌کنند. در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری، پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی می‌تواند تا 80 درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تامین کند.
بر اساس این گزارش به طور معمول طرح‌هایی که در این نوع رویدادها معرفی می‌شوند، به چیزی از حدود 500 میلیون تومان تا 6 الی 7 میلیارد تومان سرمایه جسورانه نیاز دارند. استارت‌آپ‌ها یا دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر از سراسر کشور و در تمام حوزه‌های صنعت و فناوری می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.
علاقمندان می‌توانند برای حضور و کسب اطلاعات بیشتر به سایت صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس https://www.inif.ir/-/kq9qemy5 مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.
لازم به ذکر است که حضور در دوشنبه‌های استارت‌آپی، برای عموم کاملا آزاد و رایگان است و هیچ محدودیتی برای شرکت در آن وجود ندارد. تنها کافیست قبلاً از هر دوشنبه استارت‌آپی، برای حضور در آن ثبت‌نام کنید.
رویدادهای آتی در دوشنبه‌های استارت‌آپی شامل اینترنت اشیا (IOT) در 30 تیر ماه، کشاورزی 20 مرداد، علوم شناختی 3 شهریور و رویداد دوشنبه استارت‌آپی با موضوع ورزشی در 24 شهریور خواهد بود.

فراخوان برای حضور در «دوشنبه‌های استارت‌آپی»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.