نقش توسعه سرمایه‌های انسانی در موفقیت کسب‌وکارهای نوپا

عنوان همایشی بود که در مرکز تعالی سازمانی برگزار شد؛

0

همایش «نقش توسعه سرمایه‌های انسانی در موفقیت کسب‌وکارهای نوپا و در حال رشد» در مرکز تعالی سازمانی، برگزار شد.

نقش توسعه سرمایه‌های انسانی در موفقیت کسب‌وکارهای نوپا و در حال رشد، عنوان همایشی بود که یکشنبه دوم دی‌ماه در مرکز تعالی سازمانی وابسته به سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

سخنران این همایش، سید هادی فرحزادی  بود که در بخش اول برنامه در سخنرانی خود به موضوع واکاوی چالش‌ها و ارائه برخی از راهکارهای موفق تجربه شده پرداخت. در این بخش سید هادی فرحزادی، در خصوص موضوعاتی درحوزه مدیریت سرمایه‎های انسانی از جمله ماموریت‌ها، مدیریت عملکرد کارکنان و تاثیر آن در ایجاد عملکرد مطلوب سازمانی، چالش‎های HRM در کسب‌وکارهای جدید و نوپا، فرایندهای HRM  و مسئولیت‎ها در حوزه HR صحبت کرد.

بخش دوم این همایش، پنل بحث‌ و گفت‌وگو با حضور پارسا جانباز، مدیر اجرایی اسنپ باکس؛ علی قریب، مدیر منابع انسانی اسنپ باکس و مانی قاسمی، مدیر اجرایی دیجیاتو بود. پنل گفت‌وگو با حضور مهمان ویژه همایش، کامران خوشی، مدیر عامل و موسس استارتاپ زورق برگزار شد.

در این بخش اعضا پنل و مهمان همایش در مورد چالش‎های کلیدی حوزه کسب‌وکار‎های نوپا و در حال رشد، صحبت کردند. محورهای گفت‌وگو در پنل شامل مواردی که در ادامه به آنها اشاره شده است، بود:

  • نیاز بازنگری درتعریف ماموریت‎های متولیان مدیریت و توسعه‎ ‌سرمایه‎های انسانی
  • تعریف مجدد مدیریت بهینه‎ موضوعات جذب استخدام سرمایه‎های انسانی
  • انتخاب روش‎های نوین توسعه و پرورش مدیران در درون تیم (سازمان)
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.