دومین رویداد نواندیشان فناوری‌های مالی برگزار می‌شود

فراخوان حضور استارتاپ‌ها و ایده‌پردازان در این رویداد منتشر شد

0

دومین دوره رویداد نواندیشان فناوری‌های مالی همزمان با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ بهمن ماه برگزار می‌شود.

دومین دوره رویداد نواندیشان فناوری‌های مالی همزمان با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، طی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه با حضور فعالان استارتاپی کشور در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

محورهای این همایش اعم از پرداخت، بلاکچین، رمز ارزها، تحول دیجیتال و سایر حوزه‌های مرتبط با صنعت مالی- بانکی است.

پس از بررسی اولیه طرح‌ها، از تیم‌های منتخب برای ارزیابی در مرحله نهایی دعوت خواهد شد تا ضمن حضور رایگان در فضای نمایشگاهی تخصیص یافته، در رویداد سالانه صنعت بانکداری و پرداخت کشور، از امکان ارائه ایده، طرح و محصولات خود به هزاران بازدیدکننده فعال در صنعت بانکداری و پرداخت طی روزهای برگزاری این رویداد بهره‌مند شوند.

گروه‌های مورد ارزیابی را صاحبان ایده، دارندگان طرح کسب‌وکار و MVP و طرح‌های تجاری‌سازی شده در قالب شرکت‌های نوپا، شامل می‌شوند و هر تیم حداکثر می‌تواند در یکی از سه گروه یاد شده ثبت‌نام کند. ایده‌ها و موضوعاتی که مرتبط با محورهای هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت باشند؛ در اولویت ارزیابی قرار دارند.

مواردی از قبیل مزیت رقابتی طرح، میزان نوآوری، عدم حضور در رویدادهای مشابه یا رویداد دوره گذشته، تطابق با نیاز بازار، توجه به چالش‌های امنیتی، تطابق با قوانین رگولاتوری حوزه عملکرد و پتانسیل درآمدزایی طرح از اهم شاخص‌های ارزیابی خواهند بود.

متقاضیان می‌توانند تا پایان روز دوشنبه ۱۰ دی ماه با مراجعه به وبگاهwww.isc.co.ir ، علاوه بر دریافت اطلاعات تکمیلی در این خصوص، تکمیل فرم‌های مربوطه و بارگذاری اطلاعات، اقدام به ثبت‌نام کنند.

شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان حامی دومین دوره رویداد نواندیشان فناوری‌های مالی با همکاری پژوهشکده پولی و بانکی، میزبان طرح‌های بدیع استارتاپ‌ها و تیم‌های ایده‌پرداز در حوزه‌های مرتبط هستند. شایان ذکر است در برنامه اختتامیه این همایش، از استارتاپ‌های برتر تقدیر خواهد شد.

منبع ایلنا
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.