راه‌اندازی سرویس درخواست درگاه پرداخت اینترنتی

از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی

0

تمامی کسب‌وکارهای الکترونیکی دارای نماد اعتماد می‌توانند از طریق پنل کاربری خود در این سامانه، برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی مورد نظر اقدام کنند.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که تمامی کسب‌وکارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد می‌توانند برای دریافت درگاه پرداخت اقدام کنند. متن منتشر شده این اطلاعیه آورده شده است:

در راستای عملیاتی نمودن فراخوان عمومی مندرج در وب‌سایت نماد اعتماد الکترونیکی (enamad.ir)‌ به تاریخ بیستم و بیست‌ونهم آبان‌ماه سال جاری در خصوص دعوت از شرکت‌های ‌psp مجاز به انجام فعالیت، جهت ارائه درگاه پرداخت به کسب‌وکارهای اینترنتی به اطلاع می‌رساندتمامی کسب‌وکارهای الکترونیکی دارای نماد که متقاضی دریافت درگاه پرداخت اینترنتی می‌باشند، می‌توانند از طریق پنل کاربری خود نسبت به انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی مورد نظر خود اقدام  نمایند.

لازم به ذکر است در حال حاضر شرکت پرداخت الکترونیکی سداد (sadadpsp.ir) به عنوان اولین شرکت PSP، آماده ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی به متقاضیان است. بدیهی است سایر شرکت‌های PSP مجاز نیز به محض برقراری ارتباط سیستمی با این مرکز در فهرست شرکت‌های مجاز قرار خواهند گرفت.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.