رویداد الگو به همت جهاددانشگاهی علامه طباطبایی برگزار می‌شود

گردهمایی تخصصی فعالان حوزه پوشاک

0

جهاد دانشگاهی علامه طباطبائی اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان” رویداد الگو”  نوآوری در بازاریابی آنلاین کسب‌‌و کارهای پوشاک با هدف تعامل و همکاری، بررسی چالش ها و فرصت ها و شبکه سازی کرده است.

در این رویداد که گردهمایی کسب‌وکارهای آنلاین، برندها، استارتاپ‌ها، مارکترها و متخصصین صنعت پوشاک می‌باشد، سخنرانانی مانند کاوه یزدی فرد، شاهرخ کشاورز، سهراب رحیمی و….. حضور دارند و موسسان و مدیرانی از استارتاپ‌های این حوزه مانند دیجی استایل، بوتیک، وینک، آستین و… در بخش‌های مختلف به بیان تجربیات و چالش‌های خود خواهند پرداخت .

در بخشی نیز که برای شرکت‌کنندگان این رویداد تدارک دیده شده است، آن‌ها می‌توانند ایده‌ها، چالش‌ها و سوالات خود را مطرح کنند، و از تجربیات سخنرانان و سایر حاضرین استفاده کنند و به شبکه‌سازی با دیگران بپردازند.

برخی از برنامه های اجرایی رویداد الگو شامل:

-دریافت رزومه از شرکت کنندگان و معرفی آنان به استارتاپ ها و شرکت های حاضر در رویداد برای مصاحبه کاری

-بازدید از دیجیکالا : شرکت کنندگان میتوانند با ثبت نام قبلی در این بازدید شرکت کنند. در روز رویداد زمانی برای ثبت نام اختصاص داده می شود

-مشاوره شغلی : کانترهایی برای مشاوره شغلی شرکت کنندگان تدارک دیده شده است. همچنین میهمانان و سخنرانان رویداد نیز جهت مشاوره در زمان شبکه سازی حاضر هستند.

 

این رویداد روز یکشنبه ۲۷بهمن ماه در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.

پس از رویداد، در دو روز متوالی یعنی دوشنبه ۲۸بهمن و سه شنبه ۲۹بهمن سه کارگاه با عنوان‌های مدیریت برندسازی کسب وکارهای پوشاک ( بازاریابی و برند سازی محصولات)، کمپین های بازاریابی دیجیتال: اینفلوئنسر مارکتینگ و تولید محتوا در حوزه پوشاک نیز برگزار خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانید از طریق سایت الگو یا صفحه ایوند این رویداد اقدام نمایید.

Olgooevent.ir

 

لازم به ذکر است با وارد کردن کد shanbeolgoo می‌توانید از تخفیف ۳۰ درصدی این رویداد بهره‌مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.