وحید رجبلو بنیانگذار استارتاپ توانیتو مسابقه ویلچررانی برگزار می‌کند

برگزاری رویداد «توانیران» به همت استیون هاوکینگ ایران

0

وحید رجبلو که این روزها به چهره شاخص جامعه معلولان تبدیل شده و به او لقب استیون هاوکینگ ایران را داده‌اند از برگزاری یک رویداد ویلچرانی خبر می‌دهد. این رویداد که «توانیران» نام دارد در قالب مسابقه برگزار می‌شود و به‌گونه‌ای طراحی شده که شرکت‌کننده‌های آن برای لحظاتی بتوانند خود را در شرایط یک فرد معلول قرار دهند.

وحید رجبلو، مدیرعامل استارتاپ توانیتو، درباره انگیزه طراحی این رویداد می‌گوید: «هدف ما از برگزاری این مسابقه ویلچرانی بین افراد دارای معلولیت و بدون معلولیت این است که فرهنگ سالم‌سالاری را به چالش بکشیم و مشارکت این دو دسته بزرگ از جامعه را در کنار یکدیگر داشته باشیم. در این مسابقه هفت‌تیم پنج‌نفره به نام‌های خبریتو (از خبرنگاران به نام)، پهلوانیتو (از مدیران استارتاپ‌ها)، اکسیژنیتو (از چهره‌های ورزشی)، توانیتو (از اعضای تیم توانیتو)، اسنپیتو (از مدیران جوان اسنپ)، فودیتو (از مدیران اسنپ‌فود)، تریپیتو (از مدیران اسنپ‌تریپ) با حضور یک فرد معلول در هر تیم به رقابت می‌پردازند.»

رویداد «توانیران» با شعار «با چرخش چرخ ویلچر من جهان به گردش درمی‌آید» در تاریخ ۲۸ آذر در تالار هندبال تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد، افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی در کنار افراد بدون معلولیت که از بین خبرنگاران نام‌آشنا و چهره‌های سرشناس استارتاپی انتخاب شده‌اند در یک رقابت چندوجهی شرکت خواهند کرد تا تجربه‌ای کوتاه از برداشتن مرز بین جهان افراد دارای معلولیت و بدون معلولیت را به نمایش بگذارند. اخبار مربوط به این رویداد را می‌توانید از طریق هشتگ توانیران در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
رویداد توانیران با حمایت طلایی اسنپ و همچنین حمایت اسنپ‌فود، اسنپ‌تریپ، شرکت کاله و گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران برگزار می گردد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.