یک تغییر بزرگ در فراخوان اولین دوره شتابدهی تکنوتجارت

افزایش سرمایه بذری از 250 میلیون به 500 میلیون تومان

0

به جهت درخواست‌های متعدد متقاضیان شرکت در اولین دوره شتابدهی تکنوتجارت، سقف میزان سرمایه بذری قابل ارائه در این دوره از 250 میلیون تومان به 500 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

با آغاز سال جدید و نزدیک‌شدن به پایان مهلت ثبت‌نام در فراخوان اولین دوره جذب استارت‌آپ‌ در شتابدهنده تکنوتجارت، به جهت افزایش هزینه‌های راه‌اندازی استارت‌آپ و درخواست تعداد زیادی از متقاضیان شرکت در این دوره، سرمایه بذری ارائه شده برای استارت‌‌آپ‌های منتخب، از 250 میلیون تومان به 500 میلیون تومان (به صورت نقدی و غیرنقدی) افزایش پیدا کرد.

گفتنی است استارت‌آپ‌های برگزیده در این دوره شتابدهی، علاوه بر دریافت 500 میلیون تومان سرمایه بذری به صورت نقدی و غیرنقدی خدمات دیگری همچون استفاده از خدمات مشاوره‌ای و آموزش‌های تخصصی و عمومی در حوزه فین‌تک و تجارت الکترونیک، استقرار در فضای کار اشتراکی در حوالی میدان آزادی، حمایت و دسترسی به شبکه غنی بانک تجارت جهت ورود به بازار، سرمایه‌گذاری یا جذب سرمایه در راند بعدی و بسیاری از خدمات دیگر را به دست می‌آورند.

متقاضیان برای شرکت در این فراخوان تا 15 اردیبهشت‌ 1401 فرصت دارند که پس از کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت acc.technotejarat.ir و یا شماره تماس 58302-021 با مراجعه به سایت startup.technotejarat.ir نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.