یوتیوب میزبان صفحه فرود برای تمامی هشتگ‌ها شد

0

یوتیوب صفحات فرود هشتگ را راه اندازی می‌کند که راهی جدید برای کشف فیلم‌ها ارائه می‌دهد.
یوتیوب صفحات ورودی هشتگ‌ها را گسترش داده است. صفحاتی که فیلم‌ها را با آن هشتگ‌های خاص نشان می‌دهد. یوتیوب در این باره در صفحه پشتیبانی گوگل خود ارسال کرد و در آنجا گفت که این ویژگی جدید به کاربران کمک می‌کند فیلم‌ها را از طریق هشتگ کشف کنند. در حالی که سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر در طول سال‌های گذشته از هشتگ‌ها استفاده گسترده‌ای کرده اند، یوتیوب تاکنون فقط سطح آن را خراشیده بود. صفحات فرود هشتگ جدید از طریق برنامه های YouTube در Android و iOS و نسخه دسکتاپ آن قابل دسترسی خواهد بود.

جنسن از تیم یوتیوب در صفحه پشتیبانی گوگل به اشتراک گذاشت که استفاده از هشتگ در یوتیوب به طریقی تغییر خواهد کرد که به کاربران کمک می‌کند ویدیوها را با گروه بندی محتوا در یکدیگر کشف کنند. تا کنون کلیک کردن روی هشتگ در یوتیوب فیلم‌هایی را نشان می‌دهد که از هشتگ خاص همراه با بسیاری از مطالب مرتبط استفاده می‌کنند. با به روزرسانی، کلیک بر روی هشتگ کاربر را به یک صفحه اختصاصی می‌برد که فقط دارای فیلم‌هایی است که از هشتگ خاص استفاده می‌کنند.

گوگل گفته است که صفحه اختصاصی آن هشتگ به شکلی مرتب می‌شود که بهترین ویدیوها در بالا نشان داده شوند. منظور گوگل از «بهترین ویدئوها» دشوار است زیرا متوجه شدیم که کلیک کردن روی # بازی ویدیوهایی را نشان می‌دهد که حداقل بر اساس حداکثر تعداد بازدید مرتب نشده اند. با این حال، صفحات فرود هشتگ در مقایسه با جستجوی عبارت، نتایج مشخص‌تری را برای فیلم‌ها نشان می‌دهند.

ویدئویی که در کانال Creator Insider YouTube منتشر شده نیز نشان می‌دهد که کاربران می‌توانند هشتگ خاصی را جستجو کرده و به صفحه فرود آن هشتگ برسند. با این حال، گزارشی از Engadget به نقل از سخنگوی YouTube می‌گوید که این ویژگی طی روزها یا هفته های آینده ارائه می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.