یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی در تهران، کرمانشاه و خرم‌آباد هم برگزار می‌شود

بازدید استارت‌آپی‌ها از مناطق زلزله‌زده انجام خواهد شد شما هم می‌توانید همراه ما باشید

0

سال ۹۵ شروعی بود برای یک دور‌همی بزرگ خانواده استارت‌آپی ایران. امسال هم قرار است دومین یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی در تهران برگزار شود. این همایش بزرگ روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. سال قبل اولین یلدای استارت‌آپی‌ها با حضور حداکثری فعالان اکو‌سیستم استارت‌آپی ایران در کتابخانه ملی ایران با اجرای سه پنل برگزار شد.

سال ۹۵ شروعی بود برای یک دور‌همی بزرگ خانواده استارت‌آپی ایران. امسال هم قرار است دومین یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی در تهران برگزار شود. این همایش بزرگ روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. سال قبل اولین یلدای استارت‌آپی‌ها با حضور حداکثری فعالان اکو‌سیستم استارت‌آپی ایران در کتابخانه ملی ایران با اجرای سه پنل برگزار شد. در سال ۹۵ در پنل کارآفرینان سعید محمدی مدیر‌عامل دیجی کالا، شهرام شاهکار مدیر عامل اسنپ، محمد‌جواد شکوری‌مقدم مدیرعامل آپارات، علیرضا صادقیان مدیر‌عامل نت‌برگ و نازنین دانشور مدیر‌عامل تخفیفان میلاد صابری بنیانگذار کار‌بانک حضور داشتند. در پنل سرمایه‌گذاری هم سعید رحمانی مدیر‌عامل سرآوا، شهاب جوانمردی مدیر‌عامل فناپ، رضا زرنوخی رئیس انجمن وی‌سی ایران و علی فیاض‌بخش مدیر سابق حرکت اول شهرام شریف روزنامه‌نگار حوزه تکنولوژی شرکت کرده بودند.  در پنل سوم که به مدیریت رضا کلانتری‌نژاد مدیر‌عامل شتاب‌دهنده شزان برگزار شد، محسن ملایری مدیرعامل آواتک، ناصر غانم‌زاده مدیر سابق فینوا، حمزه قطبی‌نژاد مدیر‌عامل نوتک، احمد‌رضا مسرور مدیر‌عامل دیموند و محمد امینی صمیمی مدیر‌عامل شفق حضور داشتند. مدیریت همایش هم با اکبر‌هاشمی مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه بود.

  •  یلدای ۹۶

امسال هم مانند سال گذشته خانواده اکوسیستم استارت‌آپی ایران گردهم می‌آیند تا از بیم‌ها و امیدهایشان برای سال ۹۷ بگویند؛ از مشکلاتی که پشت سر بود و از موانعی که باید گذر کنیم و از آینده پیش روی اکوسیستم استارت‌آپی ایران.  همچنین علاوه بر تغییراتی در اجرا و موضوعات برای اولین‌بار از دو تندیس رونمایی خواهد شد؛ «تندیس اسب تک‌شاخ» و «تندیس یلدا».  این تندیس‌ها به استارت‌آپ‌های موفق و توسعه‌دهندگان اکوسیستم کار‌آفرینی و استارت‌آپی اهدا خواهد شد. در یلدای ۹۶ علاوه بر حضور بخشی از پنلیست‌های سال قبل، تعداد بیشتری از مدیران و فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی به این جمع اضافه خواهند شد و با شما صحبت خواهند کرد. برای ثبت‌نام می‌توانید به سایت ایوند مراجعه کنید.

مدیران استارت‌آپ‌هایی که تمایل دارند در بازدید از مناطق زلزله‌زده حضور پیدا کنند، می‌توانند با دفتر هفته‌نامه شنبه تماس بگیرند و هماهنگی کنند 

  •  یلدا درشهر زلزله‌زده کرمانشاه 

به همت جوانان استارت‌آپی و مسئولان کرمانشاه علی‌رغم اینکه این شهر درگیر زلزله و تبعات دردناک آن است، بچه‌های خونگرم و فعال کرمانشاهی تصمیم دارند که اول دی ماه «یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی» را در این شهر برگزار کنند. آژانس تبلیغاتی باروک و شرکت دانش‌پرداز شناختی و شتاب‌دهنده تیک و هفته‌نامه شنبه از حامیان این ایونت هستند. همچنین قرار است مدیران استارت‌آپی که در این رویداد حضور پیدا می‌کنند، در این سفر یک‌روزه از مناطق زلزله‌زده بازدید ‌‌‌و با مردم درد‌کشیده سرپل ذهاب ابراز همدردی کنند. مدیران استارت‌آپ‌هایی که تمایل دارند در بازدید از مناطق زلزله‌زده حضور پیدا کنند، می‌توانند با دفتر هفته‌نامه شنبه تماس بگیرند و هماهنگی کنند.

  •  يلداي كارآفرينان استارت‌آپی  در لرستان

اولین یلدای استارت‌آپی ایلام  پنجشنبه ۳۰ آذر از ساعت ‌۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در  سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان که همراه هفته‌نامه شنبه حامی این رویداد است، برگزار می‌شود. دریلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی ایلام تبسم لطیفی بنیانگذار استارت‌آپ مامان‌پز و سجاد چاری‌پور بنیانگذار استارت‌آپ pay.ir برای جوانان استارت‌آپی ایلام صحبت خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.