یلدای شهر راز، اولین گردهمایی یلدایی شیراز

در اولین دورهمی یلدای کارآفرینان استارتاپی شیراز در روز پنجشنبه 29 آذرماه سال 97، فعالان و علاقمندان این حوزه در محیطی گرم و صمیمانه، به مناسبت شب یلدا، به همت ومیزبانی استدیو طراحی ژیوار همچنین شتاب دهنده و فضای کار اشتراکی نوران گرد هم آمدند تا گامی تازه در جهت خلق آینده ای بهتر در اکوسیستم کارآفرینی شیراز بردارند.

مراسم افتتاحیه با اجرای زهره لورک آقا -دبیر همفکر کرمان- و با سخنرانی جناب آقای سهرابی -معاونت فاوا- آغاز شد.

بخش اول: پنل چالش های اکوسیستم کارآفرینی

در این بخش با حضور محمدرضا ازلی –هم بنیانگذار تکراسا و هم بنیانگذار استارتاپ جاده ابریشم- به عنوان مدیر پنل، محی سنیسل -مدیر برنامه شتاب دهنده نوین تک و بنیانگذار استارتاپ دونیت- همچنین حامد تکمیل -مدیر اجرایی پارسکدرز-، امیدامرایی –موسس UX Shiraz و مدیر محصول شهر فافا- به عنوان سخنران پنل به موضوع تفکر کارآفرینی، چالش های ورود افراد به اکوسیستم کارآفرینی همچنین چگونگی رشد و پیشرفت در این مسیر پرداخته شد.

در ادامه با سخنرانی علیرضا آقاسی -کارآفرین زنجیره ای- با موضوع روایت چینی در مقابل روایت سیلیکون ولی،مسیر موفقیت اکوسیستم کارآفرینی و فضای استارتاپی در چین از آغاز تا کنون مورد بررسی قرار گرفت. و به این ترتیب بخش اول برنامه به پایان رسید.

بخش دوم: پنل چالش های سرمایه گذاری

این بخش با حضور محمدرضا هاشمی -جامعه ساز استارتاپی و هم بنیان گذار استارتاپ جاده ابریشم- به عنوان مدیر پنل و مهدی علیپور -نائب رئیس کمسیون سرمایه گذاری اتاق ایران-، محمدمهدی ظاهرنسب -مدیرعامل شتاب دهنده نوران- همچنین مژگان جعفریان –نائب رئیس کانون زنان بازرگان فارس و کارآفرین نمونه- به عنوان سخنران پنل به بررسی چالش های موجود در بخش سرمایه گذاری در حوزه استارتاپ های شیراز پرداخته شد.

بخش سوم: پنل انتقال تجربه یلدای کارآفرینان استارتاپی شیراز

و درپنل آخر با حضور محمدرضا ازلی به عنوان مدیر پنل، آقای پورپزشک مدیرعامل بامیلو و عضوی فعال در اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی ایران، تجربیات خود را در اختیار همگان قرار دادند.

در حاشیه این رویداد زمانی برای استراحت و پذیرایی اختصاص یافت و فضایی تعاملی در راستای شبکه سازی و ایجاد ارتباط موثر ایجاد شد.

و در نهایت پس از اهدای تندیس های یلدا به مهمانان گرامی و سپاس گزاری از برگزار کنندگان، اولین رویداد یلدای کارآفرینی شهر شیراز خاتمه یافت.

دیدگاه‌ها بسته شده است.