گزارش شنبه از رویداهادی فینوکمپ

فینوکمپ در نیمه راه...

0

ناصر غانم زاده در اولین کارگاه آموزشی روز سه‌شنبه (30 آبان ) فینوکمپ به تشریح مدل کسب و کار پرداخت و علی حاجی‌زاده مقدم موضوع Problem & Solution را ارایه داد.

به گزارش خبرنگار شنبه پرس، ناصر غانم زاده در اولین کارگاه آموزشی روز سه‌شنبه (30 آبان ) فینوکمپ به تشریح مدل کسب و کار پرداخت و علی حاجی‌زاده مقدم موضوع Problem & Solution را ارایه داد.

فینوکمپ در روز چهارشنبه (1آذر) شاهد برگزاری دو کارگاه MVP و ارایه جذاب بود که توسط امین آقاجانی و محی‌الدین سنیسل تدریس شد. منتورها در ادامه رویداد با تیم‌ها به گفتگو و بررسی مدل کسب و کارشان پرداختند.

همچنین فینوکمپ در این روز میزبان آقای سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، آقایان جلیلوند بنیان‌گذاران شرکت آتیه داده پرداز و مدیران شرکت PAX (بزرگترین تولیدکننده پایانه‌های فروش در چین) بود.

روز پنجشنبه (2آذر) تیم‌ها بر روی ارایه مدل کسب و کار خود کار کردند و از ساعت 14 به ارایه مدل‌ها پرداختند. در این بخش هر تیم 3 دقیقه زمان داشت تا به شرح مدل کسب و کار خود بپردازد. پس از آن تیم داوری به مدت 6 دقیقه با هر تیم به پرسش و پاسخ پرداخت. در نهایت 9 تیم از مجموع 18 تیم به مرحله بعد راه یافتند.

فینوکمپ در روزهای شنبه و یکشنبه (5آذر)هفته اول شروع به کار خود، با چهار کارگاه آموزشی به کار خود ادامه داد. کارگاه‌های UI/UX با تدریس شروین مشایخ و آشنایی با API با تدریس حسن مختاریان و سمیه خلیلی در روز شنبه و کارگاه‌های طراحی محصول با تدریس آرین افشار و ارایه موفق با تدریس محی‌الدین سنیسل در روز یکشنبه و با حضور تیم‌های راه‌یافته به مرحله بعد برگزار شد.

گفتنی است اختتامیه این رویداد در تاریخ 14 آذر و با معرفی سه تیم برتر به کار خود پایان خواهد داد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.