گزارشی از جشن تیوان

باشگاه کارآفرینی تیوان یک‌ساله شد

0

در طول یک سال گذشته 263 نفر در قالب 79 تیم استارتاپی در تیوان فعالیت کرده‌اند.

باشگاه کارآفرینی تیوان، یک‌ساله شدن خود را جشن گرفت. در این برنامه که در قالب نمایشگاه و همایش برگزار شد، 45 تیم از تیم‌های استارتاپی که در مدت یکسال گذشته در تیوان حضور داشتند در فضای نمایشگاهی باشگاه، ایده‌های خود را برای سرمایه گذاران و مدیران دولتی به نمایش گذاشتند.

افرادی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری، برخی بانک‌ها، شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران حقیقی در این نمایشگاه حضور یافتند، همچنین حمیدزاده مشاور امور زنان معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، ذوالقدر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و فراهانی نماینده شورای اسلامی شهر تهران در این مراسم حضور داشتند.

در این همایش دو ساعته، سبحان، گزارشی از عملکرد باشگاه کارآفرینی تیوان در یکسال گذشته ارائه داد که در این گزارش به موارد زیر اشاره شد:

  • حضور 263 نفر در قالب 79 تیم استارتاپی در تیوان
  • اجرای 138 رویداد آموزشی توسط بیش از 40 مربی و منتور مطرح حوزه کارآفرینی و اجرای بیش از 14،000 نفر/ساعت آموزش در تیوان
  • رونمایی از کارت اعتباری تیوان کارت، جهت ارائه خدمات مالی و بهره بردن از تخفیفات ویژه کارآفرینان عضو جامعه تیوان
  • اجرایی شدن ارائه خدمات آنلاین به مراکز کارآفرینی در شهرهای دیگر کشور در زمان برگزاری مدرسه مهارت‌های نرم تیوان
  • معرفی بسته‌های حمایتی از باشگاه کارآفرینی تیوان و همچنین شروع به کار کمپین جمع‌سپاری برای حمایت از باشگاه کارآفرینی تیوان توسط استارتاپ رانگو به آدرس rungo.ir

همچنین در این همایش بیات، مدیرعامل فابا از همکاری با تیوان در برگزاری مدرسه کارآفرینی در سال آینده سخن گفت و ذوالقدر و فراهانی از تاثیرگذاری تیوان در جامعه کارآفرینی و لزوم حمایت بخش های دولتی و خصوصی از این مجموعه‌های کارآفرینی گفتند.

در این برنامه 9 تیم از استارتاپ‌های تیوان، ایده های خود را برای سرمایه‌گذاران ارائه کردند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.