گردهمایی تشکل‌های دانشجویی در پارک فناوری پردیس برگزار می شود

0

پارک فناوری پردیس، همزمان با هفته جهانی کارآفرینی، میزبان تشکل‌ها و انجمن‌های دانشجویی سراسر کشور خواهد بود و رویداد دانشجویی لینک‌آپ ویژه دبیران انجمن‌ها وتشکل‌های دانشجویی، 27 آبان 1400 در پارک برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، هفته کارآفرینی هرساله 18 الی 24 نوامبر برابر با 28 آبان الی 4 آذر با هدف ترویج کارآفرینی در میان عموم مردم برگزار می‌شود. پارک فناوری پردیس نیز با توجه به رسالت خود، برنامه‌هایی به این مناسبت در نظر گرفته است.

با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در مدل‌های بین‌المللی، یکی از مهم‌ترین مخاطبان برنامه هفته جهانی کارآفرینی، دانشجویان هستند. دانشگاه به عنوان اصلی‌ترین مرکز پرورش نیروی انسانی مورد نیاز صنعت شناخته می‌شود و از این جهت ایجاد ارتباط میان این بخش و زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است.

رویداد دانشجویی لینک‌آپ ویژه دبیران انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی همزمان با هفته جهانی کارآفرینی مورخ 27 آبان 1400 در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. مخاطب اصلی این رویداد رؤسای انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی هستند.

در این رویداد به موضوعات معرفی زیست‌بوم کارآفرینی و اجزای آن، نقش تشکل‌ها در نوآوری دانشگاه‌ها و دانشجوها، شبکه‌سازی و جذب دانشجویان از طریق تشکل‌ها، آشنایی با مباحث نوآوری اجتماعی و راه‌های درآمدزایی تشکل‌ها پرداخته و تور بازدید از پارک فناوری پردیس و بزرگترین شرکت‌های فناور ایرانی برگزار می شود.

در این رویداد افراد به تیم‌های مختلفی تقسیم خواهند شد و میان آن‌ها رفابتی جذاب شکل خواهد گرفت. در نهایت به تیم‌های برتر جوائز نقدی اعطا خواهد شد.
گفتنی است ظرفیت ثبت‌نام در این رویداد محدود است و مهلت ثبت‌نام زودهنگام آن 9 آبان 1400 خواهد بود.

مسئولین انجمن‌ها برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند.

https://evnd.co/Me6IW

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.