گردهمایی بزرگ یلدای کارآفرینان استارت آپی سال ۹۶ برگزار می شود

0

یلدای کار آفرینان استارتاپی رویدادی است که هر سال به مناسبت شب یلدا برگزار می شود. سال قبل با حضور حداکثری فعالان اکوسیستم استارتاپی ایران در کتابخانه ملی ایران برگزار شد …

به گزارش خبرنگار شنبه پرس ، در سال ۹۵ در پنل سعید محمدی مدیر عامل دیجی کالا، شهرام شاهکار مدیر عامل اسنپ، محمد جواد شکوری مقدم مدیرعامل اپارات،علیرضا صادقیان مدیر عامل نت برگ و نازنین دانشور مدیر عامل تخفیفان با مدیریت میلاد صابری مدیر عامل دلینو حضور داشتند.

در پنل سرمایه گذاری هم سعید رحمانی مدیر عامل سرآوا، شهاب جوانمردی مدیر عامل فناپ، رضا زرنوخی رییس انجمن وی سی ایران و علی فیاض بخش مدیر سابق حرکت اول با مدیریت شهرام شریف روزنامه نگار حوزه تکنولوژی شرکت کرده بودند.

در پنل سوم که به مدیریت رضا کلانتری نژاد مدیر عامل شتابدهنده شزان برگزار شد. محسن ملایری مدیرعامل آواتک، ناصر غانم زاده مدیر سابق فینوا، حمزه قطبی نژاد مدیر عامل نوتک، احمد رضا مسرور مدیر عامل دیموند و محمد امینی صمیمی مدیر عامل شفق حضور داشتند. مدیریت برنامه و اجرا هم با اکبر هاشمی مدیر مسئول هفته نامه شنبه بود.

امسال هم مانند سال گذشته خانواده اکوسیستم استارتاپی ایران گردهم می آیند تا از بیم ها و امیدهایشان برای سال ۹۷ بگویند. از مشکلاتی که پشت سر بود و از موانعی که باید گذر کنیم و از اینده پیش روی اکوسیستم استارتاپی ایران

در یلدای ۹۶ علاوه بر حضور بخش قابل توجهی از میهمانان که بعنوان پنلیست حضور داشتند. امسال تعداد بیشتری از مدیران و فعالان زیست بوم استارتاپی به این جمع اضافه خواهند شد و با شما صحبت خواهند کرد.

 همچنین علاوه بر تغییراتی در اجرا و موضوعات برای اولین بار از دو تندیس رونمایی خواهد شد. “تندیس اسب تک شاخ” و “تندیس یلدا”  این تندیس ها به استارتاپ های موفق و توسعه دهندگان اکوسیستم کار آفرینی و استارتاپی اهدا خواهد شد.

با توجه به حضور بیش از ۸۰۰ نفر از مدیران استارتاپ ها، سرمایه گذاران، مدیران وی سی ها، شتابدهندها، فضاهای اشتراکی  و همچنین مدیران نهادهای مالی، بانک ها، سازمان ها دولتی و خصوصی و مقامات کشوری و از همه مهمتر شما فعالان، استارتاپی های عزیز که بدنه اصلی اکوسیستم استارتاپی ایران هستید. سعی کردیم زمان بیشتری را برای گپ و گفت و رد و بدل کردن شماره تماس و شروعی برای اغاز همکاری ها فراهم کنیم. برای همین برای همه کسانی که علاقمند هستند، غرفه هایی را تدارک دیده ایم تا بتوانند خودشان و کسب و کارشان را معرفی کنند. بخاطر نمایشگاه تایم هایی را برای گپ و گفت در نظر گرفته ایم که فرصت مناسبی برای یافتن کسانی است که دنبالش هستید.

ریز مراسم را بعد از مشخص شدن سخنرانان و پنلیست ها اعلام خواهیم کرد. اما به صورت کلی نمایشگاه از ساعت ۱۲ شروع می شود و در ساعت ۲ شاهد شروع رسمی همایش خواهیم بود. در میانه برنامه تایم استراحت و بازدید از نمایشگاه و گپ و گفت خواهید داشت. و ساعت ۸ شب بعد از پایان برنامه ها در کنار غرفه ها براساس سنت ایرانی مراسم انار خوری خواهیم داشت و اجیل شب یدا را مز مزه خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.