کلین شیت بیزینس، تفریحی اختصاصی برای هر شرکت

درحاشیه اولین جام جهانی استارتاپ‌ها رونمایی شد

0

در اختتامیه جام جهانی استارتاپ‌ها با تاکید بر شاد بودن فضای کار که نیاز امروز جامعه ایران است از محصول جدیدی بنام «کلین شیت بیزینس» توسط آرش جهانگیری رونمایی شد و درباره آن توضیحاتی ارائه کرد. به گفته او، این محصول یک سرویس سازمانی برای مجموعه‌هایی است که درنظر دارند تا فضای تفریحی در حاشیه محیط کار برای کارکنان‌شان ایجاد کنند. کلین شیت بیزینس هم براساس رویکرد آن سازمان که عموما غیردولتی هستند، مسابقات تفریحی و اختصاصی برگزار می‌کند. پخش زنده مسابقات، سرگرمی، فوتبال فانتزی و اعلام نتایج مسابقات از دیگر قابلیت‌های استارتاپ کلین شیت است که آرش جهانگیری یاداورد شد.

مدیرعامل کلین شیت پیش از این به عنوان رونامه‌نگار ورزشی فعالیت خود را آغاز کرده و بطور تخصصی در حوزه فوتبال فعالیت داشته است. بنابر توصیف او فوتبال فراتر از زندگی است و نباید با چیز دیگری مقایسه شود چرا که همه روحیات و رفتارهای انسانی در 90 دقیقه خود را نمایان می‌کنند و می‌توان خشم، نفرت و شادی را همزمان تجربه کرد.

او تاکید کرد که برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، برای مجموعه کلین شیت اهمیت ز‌یادی دارد.

کلین شیت، استارتاپی درحوزه فوتبال و سرگرمی است که از طریق اپلیکیشن خود بروی سیستم عامل اندروید و وب‌اپ به کاربران و طرفداران فوتبال این امکان را می‌دهد تا بصورت حرفه‌ای فوتبال را دنبال کنند و علاوه‌بر این با بازی‌های فوتبالی مختلف سرگرم شوند.

پایان جام جهانی استارتاپی «کلین شیت» با قهرمانی «اسنپ»

تیم اسنپ در آخرین روز از مسابقات جام جهانی استارتاپی توانست در بین تیم‌های حاضر مقام اول را بدست آورد و جام قهرمانی اولین دور از این مسابقات را از آن خود کند.

بازیکنان شرکت اسنپ با تیم ملی فرانسه، با قهرمانی در این رویداد برنده یک دستگاه کنسول PS5 شد. بازیکنان استارتاپ آنتن با تیم ملی سوییس مقام دوم را بدست آورد و برنده مبلغ ۹ میلیون تومان شد. هلدینگ مکس هم در مقام سوم قرار گرفت برنده شد ۵ میلیون تومان شد. اسنپ اکپرس و فوتبال 360 به ترتیب در جایگاه چهارم و پنجم این مسابقات بودند.

این رویداد میان ۳۹ تیم از شرکت‌های اکوسیستم استارتاپی ایران برگزار شد. اسنپ با تیم ملی فرانسه، ابرآروان با پرتغال، همراه مکانیک با بلژیک، کرفس با برزیل، اسنپ دکتر با آلمان، هلدینگ مکس با اسپانیا، نوین ارزش با هلند، آنتن با سوییس و اسنپ اکسپرس با انگلستان در این رویداد شرکت کردند. مسابقه‌ها روی کنسول PS5 و بازی فیفا ۲۲ برگزار شد. مدت زمان هر نیمه هم ۶ دقیقه بود و هر تیم دو بازیکن داشت.

رویداد جام جهانی استارتاپ‌ها برای اولین بار با میزبانی کلین‌شیت، از روز چهارشنبه، دوم شهریور ماه امسال با حضور تماشاچیان و هواداران هر تیم اعم از دختر و پسر آغاز شد و جمعه چهارم شهریور به پایان رسید. این مسابقات در مرکز نوآوری نوین آمپر برگزار شد.

هلدینگ نوین ارزش، گارانتی آروند، مرکز خلاقیت و نوآوری آمپر، مجموعه اسنپ، کریپتوبازار، ابرآروان و بیت پین حامیان مالی این مسابقات بودند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.