کافه ای تی ، جزو زنجیره ارزش مرکز نو آوری فناوری شرکت فناپ است

مدیر اجرایی کافه آی تی:

0

مدیر اجرایی کافه آی تی،گفت: کافه ای تی ، جزو زنجیره ارزش مرکز نو آوری فناوری شرکت فناپ است.

فرزاد کمالی ، مدیر اجرایی کافه آی تی، درحاشیه معارفه برگزاری کارگاه ” خود _راهبرد” با رائه ناصر صالحی نیا ، با اشاره به برگزاری برنامه های اجرایی کافه ای تی ، گفت: کافه ای تی ، جزو زنجیره ارزش مرکز نو آوری فناوری شرکت فناپ است.

به گزارش شنبه پرس، کمالی ، با بیان اینکه کافه آی تی،  پاتوق فعالان استارتاپی و فعالان حوزه کسب و کارهای نوین است، ادامه داد: تاکنون در این مجموعه حدود 9-8هزار نفر برنامه داشتند. وکافه ای تی بستر ورود فعالان استارآپی بوده است که به ایده پردازی و به صورت تیمی اعتقاد به اجرای طرح و ایده داشتند.

مدیر اجرایی کافه آی تی، با اشاره به سرویس دهی به شتابنده ها آی تی، اضافه کرد: فعالان حوزه استارتاپی برای آشنایی با مباحث علمی کسب و کارهای نوین با استفاده ازخدمات مشاوره ای و حمایت های مالی شرکت فناپ وارد شتابدهنده تریک آپ “Triyup” تجاری سازی کسب و کار و ایده های خود در کافه آی تی می شوند.

کمالی ، با اشاره به تیم سه نفره کافه آی تی درحوزه استارتاپی، گفت: در این مجموعه کارگاههای مختلف استارتاپی بر گزار می شود.

مدیر اجرایی کافه آی تی خبر از برگزاری کارگاهها و رویداد های آموزشی دراین حوزه داد و گفت: هدف از برگزاری کارهها کاربردی کردن ایده و طرحهای فعالان حوزه استارتاپی است.

به گفته  کمالی هدف و الویت کافه آی تی فراهم کردن فضاهای برای موفقیت فعالان کسب و کارها استارتاپی است که اغلب.کارگاههای علمی اموزشی نیز بعد از ساعات اداری برای فعالان این حوزه بر گزاری کارگاهها  ارائه خدمات داده  می شود، که اعضا اصلی خدمات رایگان می گیرند.

کمالی، با بیان اینکه در سالهای اخیر به دلیل اتخاذ سیاستهای جدید در این حوزه برنامه های متنوعی بر گزار می شود ادامه داد: از اساتید بر جسته دربرگزار کارگاهها استفاده می شود.

به گفته کمالی هدف از برگزری کارگاهها ی آموزشی دراین کافه یادگیری موضوعات عملیاتی و کاربردی است، وبرخی دوره های کافه آی تی در سایت “Ai:onet” ایو با بستر برنامه های تلویزیونی به صورت فیلم است ، که سایت آپارات نیز در این حوزه همکاری تنگا تنگی دارد.

کمالی، پایان با اشاره به فعالیت کافه آی تی ، گفت: کسب و کارهای  نوین استارتاپی ، آینده پژوهی  فین تک و….از مباحث ما درا ین مجموعه است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.