چهارمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود

0

چهارمین گردهمایی یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران با حضور فعالان حوزه کارآفرینی استارتاپی و دانش‌بنیان کشور، ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸ در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، یلدای کارآفرینان استارتاپی رویدادی است که هر سال در آستانه شب یلدا برگزار می‌شود. در این همایش مدیران استارتاپ‌های بزرگ و کوچک، صندوق‌های خطرپذیر، شتابدهنده‌ها، فضاهای کار اشتراکی، استارتاپ استودیوها و فعالان استارتاپی گرد هم می‌آیند تا وضعیت اکوسیستم استارتاپی ایران را در سالی که گذشت ارزیابی و افق‌های سال بعد را ترسیم کنند. در این گردهمایی که توسط هفته‌نامه شنبه برگزار می‌شود، میهمانانی از سازمان‌های دولتی و حاکمیتی، مدیران اتحادیه‌ها، سرمایه‌گذاران سنتی و علاقه‌مندان به این حوزه نیز حضور دارند.

سخنرانان چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران

در چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران، کارآفرینان شاخص اقتصاد سنتی (محسن جلال‌پور و پدرام سلطانی، رئیس و نایب رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران) و اقتصاد دیجیتال (بنیانگذاران دیجی‌کالا، کافه‌بازار، علی بابا، تپ‌سی، تخفیفان، بلد، نشان و…) و مدیرعامل بورس تهران حضور خواهند داشت.

در یلدای کارآفرینان استارتاپی چه موضوعاتی بررسی خواهد شد؟

در چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی موضوعاتی از قبیل چالش‌های اقتصاد سنتی و دیجیتال، تامین منابع مالی استارتاپ‌ها در شرایط تحریم، نحوه ورود شرکت‌های بزرگ اینترنتی به بازار بورس، دلایل شکست استارتاپ‌ها و عدم موفقیت شتابدهنده‌ها در ایران بررسی می‌شود.

همچنین در این همایش به موضوعاتی همچون هوش مصنوعی، بلاکچین، بیگ‌دیتا و فرصت‌های برآمده از این مفاهیم پرداخته خواهد شد.

چهارمین گردهمایی یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ایران، از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸ در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

evand.com/events/yalda98

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.