پیشنهاد مبدا تپ‌سی

قابلیت‌های هوشمند؛

0

تپ‌سی در قابلیت‌های جدید خود از پیشنهاد‌های مبدا، پیشنهاد مبدا می‌دهد.

 

پیشنهاد مبدا (حالت سوم) چیست؟

تپ‌سی، رفتار مسافرانی را که در یک محدوده‌ی بخصوص درخواست سفر می‌دهند، تحلیل می‌کند و می‌داند که پرتکرارترین و بنابراین بهینه‌ترین نقطه برای انتخاب به عنوان مبدا کدام است. به عنوان مثال، اگر می‌‌خواهید داخل یک ورزشگاه درخواست خودرو دهید که ورود خودرو به آن ممنوع است، تپ‌سی با آگاهی از رفتار کاربران قبلی در همین مکان، بیرون درب ورودی ورزشگاه را به عنوان مبدا محبوب دیگران به شما پیشنهاد می‌دهد. این پیشنهاد به وسیله‌ی یک آیکون و این پیام است: «مسافران معمولاً اینجا سوار می‌شوند» به این ترتیب، این شکل از تعیین مبدا نیز می‌تواند کمک کند که بهترین و بهینه‌ترین مبدا را انتخاب کرده و در وقت و هزینه‌ سفر خود صرفه‌جویی کنید.

Origin-V2-2

 

این قابلیت هوشمند زمانی به کار می‌آید که با منطقه آشنا نیستید و دور از مسیر‌های اصلی قرار دارید

تصور کنید که برای اولین بار است که به یک رستوران می‌روید. حالا شب شده است و می‌خواهید تپ‌سی بگیرید. دقیقا نمی‌دانید بهتر است چه نقطه‌ای را به عنوان مبدا انتخاب کنید که هم ماشین‌ها راحت به شما برسند، هم زمان و هزینه‌ کمتری صرف کنید. یکی از مواردی که می‌تواند راهنماییتان کند، تجربه است. اپلیکیشن تپ‌سی، این امکان را به شما می‌دهد که از تجربه‌ مسافرانی که پیش از شما در این منطقه تپ‌سی گرفته‌اند، استفاده کنید. به این ترتیب که نقطه‌ای را که تعداد بیشتری از افراد در این منطقه به عنوان مبدا انتخاب کرده‌اند مشخص کرده و به شما نشان می‌دهد.
تصور کنید در یک مجتمع مسکونی هستید که مسیر رفت و آمد خودرو به آن با کمی مشکل مواجه است. مثلا ماشین‌های زیادی در اطراف مسیرهای باریک آن پارک شده‌اند یا یک محوطه‌ی فضای سبز بزرگ، در اطراف شما قرار گرفته که اجازه‌ی نزدیک شدن خودروی تپ‌سی به شما را به راحتی نمی‌دهد. در این صورت، یکی از راه‌هایی که برای انتخاب مبدا بهینه دارید، توجه کردن به انتخاب و ترجیح دیگران است. به این ترتیب، اپلیکیشن محل سوار شدن اکثریت مسافران در آن مجتمع را به شما نشان می‌دهد، تا سفر بهینه‌ترین داشته باشید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.